Паркани, огорожі в Україні | Компанія ТермаСтіл - thermasteel.ua

Паркани

Види огорож які пропонує компанія ТермаСтіл:

Паркан - невід'ємна частина ділянки. Неможливо уявити собі приватну територію без хоч якоїсь огорожі, що захищає, або ж позначає рамки ділянки.

Кожна людина бажає приватності своєї території, в першу чергу для захисту свої речей та приватності життя. Для цього, звичайно ж потрібний паркан. Компанія ТермаСтіл пропонує металеві огорожі багатьох видів, кольорів, що дозволяє креативно підійти до цього питання. Оскільки всі види огорожі виготовляются з металу з оцинковкою, то така продукція слугує довгі роки, та не втрачає своїх параметрів, тобто метал не гниє під впривом навколишнього середовища, не відлущується, не вигорає фарба.

Компанія ТермаСтіл - це гарант якісної продукції. Починаючи з 2006 року, компанія впевнено посіла своє місце на ринку, та здобула гарну репутацію

Звертаючись в підприємство ТермаСтіл ви отримаєте:

  • Консультацію від професіоналів своєї справи
  • Гарантію на продукцію
  • Можливість повной комплектації
  • Можливість виконання всього спектру завдань, від виробництва до монтажу

Одною з важливих переваг є доступна ціна. Всі паркани які ми виготовляємо будуть значно дешевше ніж з колоди чи бруса. При цьому не потребує постійного догляду, в вигляді просочення чи фарбування.

Створені нами колекції моделей є ідеєю, в якій огорожі становлять важливий елемент простору. Кожна з них відрізняється унікальним дизайном, який продуманий так, щоб полегшити його підбір до навколишнього оточення, спроектованого в будь-якому стилі, досягаючи одночасно ефекту гармонії. Серед великого різноманіття є стилізовані моделі, класичні форми, а також модерністичні зразки, що є відображенням сучасних тенденцій в архітектурі. Абсолютна свобода стилізації дозволить підкреслити особливий, унікальний характер кожного приватного володіння

Паркани ТермаСтіл відповідають буд-якій присадибній ділянці. Це системне рішення для ворі, хвірток, стовпів та інших елементів, які можна компонувати між собою та які ідеально підходять для будь-якого типу ділянки. Ідеально сумісні компоненти гарантують легку та швидку установку, і, насамперед, узгодженість всієї лінії проекту. Огорожі ТермаСтіл забезпечують не тільки фунціональність та безпеку. Велика кількість доступних моделей зроблять ваші володіння неповторними.

Кольори

Широка гама кольорів та моделей дає можливість вибрати огорожі для фасаду, столярних і оздоблювальних елементів будівлі. Крім того, порошкове покриття гарантує високі естетичні якості: на поверхні відсутні плями, можна отримати різні декораоивні ефекти та різні рівні блиску. Надайте вийнятковий характер вашій власнсті завдяки ефекту глибини кольорів RAL

Міцність

Міцна огорож справно виконує своє призначення протягом багатьох років. Це розумний вибір без необхідності періодичного оновлення поверхні. Огорожі ТермаСтіл виготовлені з найміцнішого матеріалу - сталі, захищенної від корозії методом гарячого цинкування та порошкового покриття. Ми контролюємо процес на кожному етапі та забезпечуємо найвищу доступну якість. Ми підтверджуємл це 10-річною гарантією антикорозійного захисту сталевих елементів огорожі.

Технологія

Виробництво систем огорож ТермаСтіл базується на найкращих матеріалах та сучасних технологічних лініях.

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -

Продовжуючи переглядати www.thermasteel.ua, ви підтверджуєте, що погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Згоден