Промислове будівництво в Україні. Прпоектування та будівництво промислових будівель | Термастіл, м. Полтава - thermasteel.ua

Промислове будівництво (ШМБ)

Проектування та будівництво промислових будівель

Промислові будівлі – об'єкти нерухомості, що використовуються промисловими суб'єктами підприємницької діяльності. Будівництво промислових будівель починається із проектування. Тут необхідно враховувати призначення об'єкта, що зводиться, район будівництва, наявність на території підприємства інших будівель. У результаті отримуємо будівлю, де персонал зможе належним чином виконувати свої професійні обов'язки та при цьому виробниче обладнання буде розміщено з урахуванням забезпечення максимальної ефективності та безпеки його експлуатації. Також, розробляючи проект, ми приділяємо належну увагу інженерним системам: грамотно опрацьоване та якісно реалізоване електро-, водопостачання та обігрів будівлі є невід'ємними складовими компонентами комфорту та безпеки.

Будівнитцво промислових будівель

Типи промислових будівель

Промислові споруди класифікуються за призначенням:

  1. Виробничі об'єкти, в яких здійснюється виготовлення, ремонт, фарбування продукції. Сюди відносяться заводські, механозбірні та ремонтні цехи, ливарні, штампувальні, ткацькі;
  2. Енергетичні об'єкти являються джерелами, з яких на підприємстві розподіляється електрика чи обігрів. Сюди належать котельні, підстанції, трансформаторні;
  3. Об'єкти для транспортування, зберігання сировини або готової продукції: гаражі, склади, майстерні;
  4. Допоміжні. Сюди відносяться підсобні приміщення, медпункти, столові, прохідні та інше.

Промислові будівлі прийнято розділяти на чотири групи. До першої групи пред'являються найвищі вимоги щодо експлуатаційних властивостей, довговічності, рівня вогневого захисту та інших характеристик.

Проектування промислових будівель та споруд першої групи потребує найбільших тимчасових витрат.

До четвертої групи відповідно вимоги мінімальні. Вони є найпростішими у будівництві.

До розміщення об'єктів на території підприємства слід підходити прагматично: мінімальні відстані між об'єктами, доступність, зручність. Усе має бути з урахуванням економічної доцільності.

Технології промислового будівництва

Найбільш затребувані на ринку України швидкомонтовані будівлі промислового призначення (ШМБ). За архітектурно-конструктивними ознаками промислові ШМБ можна поділити на одноповерхові, багатоповерхові та будівлі змінної поверховості.

Основою (каркасом) для ШМБ є металоконструкції. Грамотно прорахована конструкція забезпечує високу міцність, надійність об'єкта, а також опір вітровим і сніговим навантаженням. До того ж, використання металоконструкцій знижує витрати на фундамент. Як дах служить металева покрівля. Вона характеризується оптимальним поєднанням невеликої ваги та міцності, та надає мінімальне навантаження на каркас, а також здатна витримувати інтенсивні атмосферні опади, у тому числі товстий шар снігу взимку. В якості стін для ШМБ найчастіше використовуються сендвіч-панелі та профнастил, які характеризуються надійністю, довговічністю та простотою установки.

Відповідність будівельним нормам та стандартам

Під час розробки проекту враховується пожежна та екологічна безпека. Також увага приділяється вентиляції та освітленню. Вони повинні відповідати цілям та завданням, які вирішуватимуться на об'єкті. З цією метою конструкція може передбачати наявність витяжок, вентиляторів на даху та світлових вікон. Уважно слід підходити до прокладання електропроводки. Ворота розміщуються з урахуванням безперешкодного доступу кранового обладнання до транспорту, що заїжджає. Окрім технологічної важливою є також і естетична складова, тому, розробляючи проект, ми враховуємо ландшафт та навколишні об'єкти на території підприємства. Фасад повинен гармонійно вписуватися у довкілля.

Переваги роботи з нашою компанією

Компанія «ТЕРМАСТІЛ» гарантує професійний підхід до вирішення завдань будь-якої складності та уважне ставлення до побажань клієнта. Ми маємо у своєму розпорядженні все необхідне обладнання, технічне та програмне забезпечення. Промислове будівництво у нашому виконанні відповідає європейським стандартам якості. Будинки, які створюються в результаті, характеризуються такими перевагами:

  • оптимальним використанням простору;
  • пожежною та екологічною безпекою;
  • естетичність зовнішнього вигляду як всередині так і зовні;
  • комфортним мікрокліматом.

Усі роботи з проектування та будівництва ведуться досвідченими фахівцями. Разом із сучасними будівельними технологіями та обладнанням це забезпечує високу швидкість зведення, якість та довговічність об'єктів. Вартість наших послуг відповідає практичності, якості, ефективності та довговічності будівель.

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -