Придбати покрівельні матеріали. Ціни. Виробництво покрівельних матеріалів ТермаСтіл м. Полтава - thermasteel.ua

Покрівельні матеріали

Покрівельні матеріали з металу, як-то профнастил, металочерепиця, фальц, ромби використовуються при влаштування покриттів будівель будь-якого призначення, будь-якої складності (дво-, чотирискатні, мансардні зі слуховими вікнами та «ламаними» скатами, т. ін.).

Такі покрівельні матеріали вкладаються на прогони або суцільну обрешітку, залежно від виду.

Переваги:

  1. Простота монтажу;
  2. Довговічність, відсутність потреби в обслуговуванні під час експлуатації;
  3. Стійкість до атмосферних впливів;
  4. Низька вага;
  5. Відсутність потреби в крановій техніці для монтажу.

Виробництво покрівельних матеріалів

Компанія «Термастіл» є одним із найбільших виробників покрівельних матеріалів України. Ми пропонуємо нашим Замовникам широкий асортимент покрівельних матеріалів, а також супутніх матеріалів для влаштування покрівель «під ключ» (кріплення, плівки, утеплювачі, аксесуари, водостічні системи, т. ін.).

Замовник обирає покрівельний матеріал, колір, метал, котрі йому до вподоби, а все інше (від замірів та розробки креслень до влаштування снігозатримувачів) – за нами.

Кровля крыши дома

Етапи роботи з Клієнтом:

1) Звернення в компанію «Термастіл»

Ви можете звернутися з запитом в наш відділ продажів будь-яким зручним для Вас способом: здійснити телефонний дзвінок, написати листа на електронну пошту чи повідомлення у месенджер, заповнити форму на сайті або завітати в наш офіс у м. Полтава по вул. Зіньківська, 52.

2) Технічна консультація
Отримавши запит, наш фахівець зв’яжеться з Вами для уточнення всіх необхідних для формування комерційної пропозиції даних. Мова йде про місце будівництва, призначення будівлі, геометрію покрівлі, Ваші вподобання щодо типу покрівельного матеріалу, його кольору, т. ін. Наш менеджер також презентує Вам нашу компанію, при необхідності – розповість про наявний досвід реалізації подібних об’єктів будівницва та надасть додаткову технічну інформацію.

Ви можете домовитись із нашим спеціалістом про візит інженерів компанії «Термастіл» на Ваш будмайданчик для здійснення обмірів чи надання технічної консультації, про розробку 3D-візуалізації Вашої будівлі з покрівельними матеріалами нашого виробництва.

3) Комерційна пропозиція
Після обговорення деталей запиту менеджери компанії «Термастіл» розроблять для Вас індивідуальну комерційну пропозицію на основі попередньо розрахованих обсягів матеріалів.

4) Проектування
Після узгодження комерційної пропозиції наші фахівці розроблять проектну документацію.

Проект потрібен, щоб визначити точні обсяги та номенклатуру матеріалів для будівництва, і, як наслідок, уникнути придбання зайвих позицій або їх заміни, щоб передбачити правильні вузли з’єднання елементів конструкцій, визначити оптимальний склад покрівлі з урахування необхідних значень опору теплопередачі, звукоізоляції, т. ін.

Проектування здійснюється з допомогою професійних програмних комплексів, що дозволяє позбутись людського фактору і максимально скоротити термін виконання проектних робіт.

На підставі Завдання на проектування Замовник укладає договір проектування з компанією «Термастіл», де вказується фіксована договірна ціна й термін виконання робіт.

5) Виробництво матеріалів та конструкцій

Після затвердження Замовником проектної документації компанія «Термастіл» може розпочати виготовлення матеріалів.

Графік та черговість поставки узгоджуються із Замовником, що відображається в договорі поставки.

Компанія «Термастіл» здійснить для Вас доставку власним автотранспортом. Можливий також варіант самовивозу Замовника.

6) Монтаж

Якщо у Вас відсутня можливість виконати монтаж власними силами (наймана бригада), наші фахівці нададуть Вам контакти перевірених партнерів компанії «Термастіл», що мають необхідні досвід, інструменти й обладнання.

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -