facebook pixel Кровельные материалы купить. Цены. Производство кровельных материалов ТЕРМАСТИЛ, г.Полтава - thermasteel.ua

Покрівельні матеріали

Металева покрівля широко використовується як покриття для малоповерхових будинків котеджного типу, так і для нового багатоповерхового будівництва житлових і громадських будівель, а також для промислових об'єктів, у тому числі зі складними формами даху.

Основою для металевої покрівлі є опори для фіксації листів (прогони або решетування).

Переваги:

  1. простота монтажу;
  2. довговічність;
  3. стійкість до атмосферного впливу;
  4. відсутність експлуатаційних витрат;
  5. невелика вага.

Виробництво покрівельних матеріалів

Наша компанія є найбільшим виробником покрівельних матеріалів в Україні. Саме у нас Ви маєте змогу придбати панелі з тонколистового металу. Одночасно з традиційним профнастилом і металочерепицею, ми пропонуємо фальцеву покрівлю і покрівельні ромби.

У нас Ви отримаєте не лише висококваліфіковану допомогу та консультацію , але і повний спектр послуг. Тобто вам просто потрібно прийти і обрати варіант, що сподобався, а все інше (вимірювання, ..., монтаж) виконаємо ми.

Кровля крыши дома

1) Звернення в компанію

У своїй роботі з клієнтами ми прагнемо досягти максимального ступеня комфорту й продуктивності, починаючи з першого дзвінка до завершення монтажу огороджувальних конструкцій з тонколистового металу. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам обрати найбільш зручний для них варіант встановлення початкового контакту.

Це може бути прямий дзвінок, письмове звернення до спеціалізованого фахівця з розділу «Контакти» або заповнення форми «Технічне завдання розрахунку покрівельних огороджувальних конструкцій та інших елементів».

2) Технічна консультація
Після встановлення первинного контакту наш фахівець зв'яжеться з Вами для уточнення всіх необхідних даних, щоб здійснити попередній розрахунок. Це може бути інформація про місце будівництва, призначення будівлі, геометрію скатів і форму покрівлі, матеріал і товщину конструкції, бажані терміни завершення монтажу, необхідність розрахунку добірних елементів і т.д..

За необхідності наш фахівець може додатково провести коротку презентацію компанії, надати дані про проекти, схожі на Ваші, і додаткову технічну інформацію. Наші фахівці можуть відвідати об'єкт Замовника для проведення необхідних вимірювань і технічних консультацій.

Також вони можуть надати Вам візуалізацію покрівельних огороджувальних конструкцій будівлі для узгодження всіх нюансів вашого проекту.

3) Передпроектна комерційна пропозиція
Після надання консультацій складається технічне завдання на проектування. На основі отриманих даних формується попередня комерційна пропозиція, яка містить всю необхідну інформацію про кількість і вартість узгоджених елементів огороджувальних конструкцій, а також усі необхідні схеми монтажу і макети елементів. На цьому етапі використовуються приблизні розміри фасаду, а саме проектні дані або значення, надані замовником.

4) Проектування
Використання сучасних програмних систем дозволяє виконувати проектні роботи високої складності якісно та доступно у найкоротші терміни.

На підставі технічного завдання на проектування укладається договір у якому вказують терміни і вартість необхідного замовнику обсягу матеріалів.

На даному етапі можливе внесення коректив, зміни і погодження будь якої стадії проекту. Також проводиться передвиробнича підготовка з урахуванням технологічних можливостей виробництва і монтажних робіт.  

5) Виробництво огороджувальних конструкцій

Після узгодження проекту ми можемо взятися до виготовлення огороджувальних конструкцій на нашому виробництві.

Умови, зокрема графік доставки, першочерговість постачання елементів узгоджуються з Замовником. Усе це відображено в Договорі постачання.

Ми також можемо здійснити доставку конструкції на об'єкт власним або найманим великогабаритним транспортом.

Уся продукція, що виготовляється нашим заводом, супроводжується сертифікатами якості та іншою необхідною документацією.

6) Монтаж несучих і огороджувальних конструкцій

Монтаж покрівлі будинку може здійснюватися спеціалізованими відділами Замовника, ми також надаємо контактні дані перевірених бригад, які оснащені всіма необхідними інструментами та обладнанням.

За необхідності забезпечення короткого терміну монтажних робіт, наша компанія після погодження із Замовником, може залучати субпідрядників, за умови дотримання ними всіх будівельних норм і правил.

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -

Продолжая просматривать www.thermasteel.ua, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен