Будівництво та проектування спортивних комплексів в Україні, ТЕРМАСТІЛ м. Полтава - thermasteel.ua

Будівництво спортивних комплексів

Наша компанія займається проектуванням та будівництвом швидкомонтованих будівель спортивного призначення. Це різноманітні спортивні комплекси, фітнес клуби, криті басейни, стадіони, корти.

Спорт БМЗ

Будівлі та споруди спортивного призначення – це окремі будівлі або цілі комплекси будівель, які призначені для занять спортом, навчально-тренувальних занять, проведення змагань та спортивних зборів.

Будівництво спортивного комплексу вимагає особливого підходу до проектування та виконання робіт, оскільки мають бути враховані всі вимоги та побажання до зручності та безпеки людей, що знаходяться всередині.

Ці вимоги включають можливість проведення спортивних і розважальних заходів, концертів. Враховуються питання, пов'язані з опаленням та кондиціюванням, основним та аварійним освітленням, роздягальнями та душовими, зручностями для інвалідів, наявності зон для преси, коментаторів, адміністрації та технічного персоналу, пунктами надання першої допомоги та пунктами громадського харчування.

До будівель спортивного призначення можна віднести спортивні зали, комплекси та арени, криті басейни, стадіони, корти, фітнес-зали тощо.

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -