Придбати терасну дошку за найкращою ціною | Компанія ТермаСтіл - thermasteel.ua

Терасна дошка

Сучасні композитні тераси


Тераса – це довгострокове вкладення. Приймаючи рішення про її будівництво, рекомендується вкладати кошти в матеріали, які позбавлять вас багатьох турбот і клопоту пов'язаного з обслуговуванням, ремонтом і навіть заміною поверхні в майбутньому. Прекрасним вибором стануть композитні терасні дошки.

 


Композитна тераса


Композитні дошки виготовляються шляхом поєднання високоякісної деревини, сучасних полімерів та інших добавок, що підвищують довговічність матеріалів. Їхня головна перевага – стійкість до мінливих погодних умов (на наші терасні дошки діє гарантія від гниття – 25 років).

Також варто відзначити, що композитні тераси мають високі естетичні якості. Зовні панелі нагадують дерев'яні дошки, проте вони міцніші і не вимагають фарбування, просочення або догляду. Мити їх водою з м'яким миючим засобом – єдине, що потрібно пам'ятати.


 

 

ВКАЗІВКИ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТЕРРАСНОЇ ДОШКИ

Завантажити

 

Збудувавши терасу з композитних дощок, ви можете бути впевнені, що вона стане місцем справжнього комфорту та затишку. Крім того, композитні панелі доступні в широкій гамі кольорів, тому підійдуть для побудови як сучасних, так і традиційних терас.

Під час вибору композитної терасної дошки зверніть увагу на бренди TERRA та DEX.

 

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -