Балки перекриття та покриття, зварної двотаврової балки | Придбати в Україні, компанія термастіл - thermasteel.ua

Балки покриття та перекриття

Завод металоконструкцій «ТермаСтіл» виготовляє за кресленнями замовника металеві балки перекриття та покриття в Україні. Ми пропонуємо продукцію сертифіковану відповідно до світових стандартів за найкращими цінами. Щоб дізнатися про актуальну вартість скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Сталеві балки перекриття та покриття використовуються повсюдно в одно- та багатоповерховому промисловому та цивільному будівництві для облаштування покрівлі та міжповерхових перекриттів. Працюючи разом із колонами будівлі, приймаючи на себе вагу снігового покриву на покрівлі, вітрові навантаження, сейсмічні коливання, забезпечують жорсткість і стійкість металевого каркаса.

Сталеві балки перекриття

За допомогою сталевих зварних балок покриття перекривають великі прольоти будівель (до 40 м) та забезпечують надійну експлуатацію вбудованого підвісного кранового обладнання. Можуть виготовлятися як із постійним, так і зі змінним перетином.

Монтаж двотаврових балок перекриття

Зварні балки перекриття, у свою чергу, допомагають реалізувати індивідуальні конструктивні рішення при облаштуванні балкових кліток перекриттів у багатоповерховому будівництві з урахуванням вимог безпеки та зовнішнього вигляду. Як правило, мають постійний переріз по всій довжині.

Металеві балки перекриття та покриття виготовляють із зварних двотаврових перерізів, гарячекатаних швелерів, труб та двотаврів.

Монжат балок покриття

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -