Фасадна підсистема для вентильованих фасадів. Монтаж конструкцій - thermasteel.ua

Підсистема до фасадних систем

Фасадна підсистема «ТермаСтіл» - багатошарова конструкція, яка кріпиться на фасад і складається із несучого каркасу, утеплювача різної ширини і щільності, ізольованою гідроізоляційною вітрозахисною мембраною і декоративних панелей. Між пирогом утеплення та декоративними панелями робиться порожній прошарок – вентиляційний прошарок не менше 60 мм заввишки. Саме по вентиляційному прошарку і видаляється (вивітрюється) волога, що накопичилася в утеплювачі, видаляється за рахунок природної циркуляції повітря.

Несуча система «ТермаСтіл» є уніфікованою, за рахунок чого вона підходить для звичайної декоративної обробки (без утеплювача).

Вона включає в себе «L»-подібні кріпильний кронштейн і вертикальний, горизонтальний або комбінований профіль («П»-подібна, «L»-подібна, «Z» - подібна або «Ω»-подібна планка).

Підсистема під касети

Підсистема під сайдинг
Кронштейни
монтують до стіни анкерними дюбелями підкладаючи термоізоляційну прокладку, після чого до них прикріплюють несучу планку, за допомогою сталевих заклепок st/st або саморізів. Далі до планки прикріплюють фасадні панелі.

Кронштейни поділяються відповідно до їх функціональних особливостей: несучі або опорні. Несучі протистоять вертикальним та горизонтальним навантаженням, опорні – горизонтальним. Опорні кронштейни монтуються в так званій «шахівниці» з кроком від 0,4 до 0.7 м.

Кронштейни мають вигляд куточка з поличками різної довжини. Вертикальні профілі стикуються на несучих кронштейнах із зазором не менше 10 мм.

 

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -