Двотаври, балки двотарові, придбати за ціною виробника | Весь сортамент сталевих двотаврів в Україні. ТЕРМАCТІЛ, м. Полтава - thermasteel.ua

Балка двотаврова (двотавр)

Зварна двотаврова балка – це конструкція Н-подібної форми, виготовлена ​​шляхом зварювання трьох смуг низьколегованої або вуглецевої сталі. За механічними властивостями такі двотаври не поступаються своїм гарячекатаним аналогам. В Україні зварні балки отримали широке застосування у промисловому та цивільному будівництві через дефіцит та дорожнечу гарячекатаних двотаврів великих перерізів, а також можливість виготовлення зварних балок за геометричними розмірами та довжиною замовника. Це дає незаперечну перевагу по металоємності, швидкості виробництва та термінах реалізації будівельних проектів.

Зварна балка

Зварну двотаврову балку застосовують при проектуванні одно- та багатоповерхових будівель, міжповерхових перекриттів, опор, колон, у вигляді паль, підкранових конструкцій і т.д.

Отримання мінімальної металоємності та збереження несучої здатності конструкції при грамотному підборі перерізу зварного двотавра – це основне завдання сучасного інженера, адже саме від цього залежить подальша вартість проекту.

Також необхідно відзначити, що можливість виготовлення усіченої звареної балки та нанесення різної перфорації стінки двотавра допоможуть зробити вашу будівлю не тільки максимально міцною, а й естетично привабливою. Цим часто користуються архітектори та дизайнери..

Компанія ТОВ «ТЕРМАСТІЛ ЛСТК» у своєму арсеналі має лінію з виробництва зварної двотаврової балки та багаторічний досвід використання даного виду продукції при виробництві металоконструкцій. Наше обладнання дозволяє виготовляти до 4000 пог. м зварних двотаврових балок на місяць. Вся продукція виготовляється на замовлення, враховуються всі побажання клієнта та вимоги конструкторської документації за розмірами, довжинами, допусками, якістю очищення та антикорозійним захистом поверхні. Зварювання поясних швів балок здійснюється шляхом автоматичного зварювання під флюсом. На всіх етапах виробництва проводиться регулярний міжопераційний контроль, а на кожну партію продукції видається заводський паспорт якості.

Ми пропонуємо своїм клієнтам придбати зварні двотаврові балки, які успішно замінюють позиції гарячокатаних двотаврів.

 

Скорочений сортамент зварних двотаврів

Позначення геометричних характеристик у таблицях:

Схема поперечного перерізу

Позначення

Од. вим.

Характеристики профілю

 

Схема поперечного перерізу двотавра 

H1

Міліметр

 Висота двотавра

H

Міліметр

 Висота стінки

S

Міліметр

 Товщина стінки

B

Міліметр

 Ширина полиці

t

Міліметр

 Товщина полиці

kf

Міліметр

 Катет зварного шва

Маса

кг/пог. метр

 Маса 1 погонного метра двотавра

A

см2

 Площа поперечного перерізу

Sx

см3

  Статичний момент половини перерізу

Ix

см4

 Момент інерції щодо осі найбільшої жорсткості

Wx

см3

 Момент опору щодо осі найбільшої жорсткості

ix

см

 Радіус інерції щодо осі найбільшої жорсткості

Iy

см4

 Момент інерції щодо осі найбільшої жорсткості

Wy

см3

 Момент опору щодо осі найбільшої жорсткості

iy

см

 Радіус інерції щодо осі найбільшої жорсткості

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -