Фальцева покрівля придбати в Україні. Виробництво та монтаж. Ціни від виробника. Термастіл, м. Полтава - thermasteel.ua

Фальцева покрівля

Фальц з мікрорібером
Фальц з мікрорібером

Виробник металу: Німеччина, Польща, Італія та ін.

Область застосування: Покрівля

Фальцева без мікрорібера
Фальцева без мікрорібера

Виробник металу: Німеччина, Польща, Італія та ін.

Область застосування: Покрівля

Завод покрівельних та фасадних матеріалів ТермаСтіл виробляє фальцеву покрівлю і забезпечує доставку по Полтаві, Києву, Харкову, Дніпру, Мелітополю та інших регіонах України. Наша продукція відрізняється високою якістю і тому прослужить Вам довгі роки, ми пропонуємо найкращі ціни на фальц по Україні. Для того щоб придбати фальцеву покрівлю зв'яжіться з нами зручним для Вас способом. Компанія ТермаСтіл здійснює шеф-монтаж та допомагає своїм клієнтам підібрати кваліфікованих монтажників.

Фальцева покрівля - це один з найдавніших, водночас надійних, якісних та прогресивних видів покрівлі з металу, ця технологія гарантує ідеальну герметизацію покрівлі.

Технологія кріплення та укладання фальцевої картини гарантує захист від протікання та відсутність наскрізних отворів покрівельного матеріалу.

Фальцева покрівля

Монтаж фальцевої покрівлі

Фальцевий замок є з'єднанням двох картин по всій довжині, загорнутих кілька разів в ребрі, або стоячи (вертикально), або лежачи (горизонтально). У замку немає ніяких клеїв, та ущільнювачів, всі елементи кріплення приховані в замковому "загорнутому" вузлі.

Фальцевий замок завдяки своїй конструкції утворює поздовжнє ребро жорсткості покрівельного матеріалу, а також є направляючим для поздовжнього сходу води та снігу, при цьому повністю виключається бічне "неконтрольоване" сходження снігу і води.

Монтаж фальцевої картини можливий на дахах будь-якої форми та складності.

Фальцевий замок буває декількох типів - "лежачий" одинарний і подвійний (горизонтальний), одинарний стоячий і подвійний (вертикальний). Подвійний замок надійніший, при цьому замку виключається: проникнення води або розбіжність двох сусідніх картин. Тому ТермаСтіл виробляє фальцеві картини з подвійним стоячим замком.

Типи з'єднання картин фальцевої покрівлі

Мал. 1. Типи з’єднання картин фальцевої покрівлі.

Фальцеві стоячі замки скріплюють металеві картини вздовж схилу даху, а лежачі впоперек, цим пояснюється характерний поздовжній або поперечний малюнок фальцевих покрівель.

Монтується фальцева покрівля на розріджене або суцільне обрешетування. Щоб не провисали фальцеві картини потрібно витримати крок обрешетування.

У обрешетуванні найчастіше використовується: брус 50x50, дошка 32x100, кріпляться вони від карниза до конька. Багато в чому від монтажу обрешітки залежить якість замкового з'єднання, відповідно і термін експлуатації фальця. Також необхідно укладати антиконденсатну плівку, по кроквах, перед монтажем решетування.

В жолобах, по карнизах рекомендовано використовувати обрешетування суцільного типу шириною 700 мм. Під поперечний шов фальцевої картини повинна бути укладена дошка шириною від 120 мм. Саме на цій дошці і має формуватися поперечний замок лежачий чи стоячий.

Так само суцільну дерев'яну обрешітку обов'язково використовувати при монтажі покрівлі з ухилом менше 20 °.

При облаштуванні покрівельного пирога під фальцеву покрівлю обов'язково формується вентиляційний зазор.

Загинання або закочення замків проводиться безпосередньо на даху. Загинати або закочувати замки фальцевої покрівлі можна за допомогою ручного спецінструменту або автоматичного (наприклад: закочувальна або кромкозгинальна машинка).

Нерухомі кляймери застосовуються для кріплення фальцевої картини на скатах не більше 6 метрів, на більшій довжині скатів використовуються плаваючі (ковзаючі) кляймери.

Переваги фальцевої покрівельної системи

• Невелика вага покрівельного матеріалу. Від 3,5 до 7,5 кг вага одного кв. м. Відповідно є можливість використання старої кроквяної системи.

• Сніг та вода не мають контакту з кріпленнями фальцевої картини, оскільки вони мають прихований тип кріплення та заховані безпосередньо під покрівельним покриттям.

• Цілісність покрівлі. Подвійний стоячий замок надійно з'єднує дві картини та практично виключає його розбіжності чи роз'єднання. Фальцева картина без втрати цілісності компенсує невеликі деформації, можливі навіть за рахунок деформації несучих елементів.

• Економія на матеріалі та вартості. Особливо це видно на складних конструкціях покрівлі.

• У системі фальцевої покрівлі, всі додаткові елементи кріпляться потай, не пошкоджуючи картину.

• На гладкій площині картини дощова вода не затримується на даху і швидко сходить вниз.

• Різноманітність кольорів забарвлення.

• Стійкість до корозії завдяки спеціальному покриттю (фінішний шар Clear).

• Термін служби покрівлі віком від 25 до 100 років.

Наша компанія пропонує до продажу фальцеву покрівлю 2-ох видів (за формою картини):

- гладка;

- з ребрами жорсткості.

пример фальцевой кровли

приклад фальцевої покрівлі

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -