Матеріали для облицювання фасаду придбати по низькій ціні в Україні. Термастіл, м. Полтава - thermasteel.ua

Матеріали для облицювання фасаду

Сьогодні будівля для бізнесу повинна бути більшим, ніж тьмяна сіра коробка. Будівля для бізнесу має бути його візитівкою. Тож, вентильовані фасадні системи, що допомагають ефективно вирішувати цю задачу, набувають все більшої популярності.

Яскравий, функціональний, довговічний фасад з металевих оздоблювальних матеріалів «Термастіл» - це гідна заміна застарілим фасадам зі штукатурки, що потребують постійного обслуговування та оновлення.

Вентильовані фасадні системи (далі – ВФС) можуть бути влаштовані з металевого сайдингу, фасадних касет «Классік» чи «Еліт», індивідуальних фасадних панелей, ромбів.

ВФС – це металевий каркас (підсистема), що монтується на існуючі стіни з допомогою фасадних кронштейнів, між якого вкладається (при необхідності) утеплювач. На підсистему ж монтують обраний фасадний матеріал. Крок кронштейнів, направляючих профілів та допоміжної обрешітки визначається індивідуально для кожного виду фасадного матеріалу, довжини, товщини панелей та ін. Між утеплювачем та фасадним матеріалом слід укласти супердифузійну мембрану.

ВФС також вирішує проблему кривизни існуючих стін: нову площину «вирівнюють» кронштейнами.

Усі матеріали для ВФС виготовляється на сучасному обладнанні з високоякісних металів. До уваги Замовника – широка палітра кольорів і текстур металу виробництва «Модуль-Україна», «Метіпол», «ArcelorMittal», «Arvedi S. p. A.», «U. S. Steel Kosice» та інших провідних заводів.

Компанія «Термастіл» також виготовить усі необхідні добірні елементи й аксесуари для монтажу ВФС.

Фасадні матеріали

Етапи роботи з Клієнтом:

1. Звернення в компанію «Термастіл»

Ви можете звернутися з запитом в наш відділ продажів будь-яким зручним для Вас способом: здійснити телефонний дзвінок, написати листа на електронну пошту чи повідомлення у месенджер, заповнити форму на сайті або завітати в наш офіс у м. Полтава по вул. Зіньківська, 52.

2. Технічна консультація
Отримавши запит, наш фахівець зв’яжеться з Вами для уточнення всіх необхідних для формування комерційної пропозиції даних. Мова йде про місце будівництва, призначення будівлі, геометрію покрівлі, Ваші вподобання щодо типу матеріалу для влаштування ВФС, його кольору, т. ін. Наш менеджер також презентує Вам нашу компанію, при необхідності – розповість про наявний досвід реалізації подібних об’єктів будівницва та надасть додаткову технічну інформацію.

Ви можете домовитись із нашим спеціалістом про візит інженерів компанії «Термастіл» на Ваш будмайданчик для здійснення обмірів чи надання технічної консультації, про розробку 3D-візуалізації Вашої будівлі з фасадними матеріалами нашого виробництва.

3. Комерційна пропозиція
Після обговорення деталей запиту менеджери компанії «Термастіл» розроблять для Вас індивідуальну комерційну пропозицію на основі попередньо розрахованих обсягів матеріалів.

Фасадні матеріали

4. Проектування
Після узгодження комерційної пропозиції наші фахівці розроблять проектну документацію.

Проект потрібен, щоб визначити точні обсяги та номенклатуру матеріалів для будівництва, і, як наслідок, уникнути придбання зайвих позицій або їх заміни, щоб передбачити правильні вузли з’єднання елементів конструкцій, визначити оптимальний склад ВФС з урахування необхідних значень опору теплопередачі, звукоізоляції, т. ін.

Проектування здійснюється з допомогою професійних програмних комплексів, що дозволяє позбутись людського фактору і максимально скоротити термін виконання проектних робіт./p>

На підставі Завдання на проектування Замовник укладає договір проектування з компанією «Термастіл», де вказується фіксована договірна ціна й термін виконання робіт.

5. Виробництво матеріалів та конструкцій

Після затвердження Замовником проектної документації компанія «Термастіл» може розпочати виготовлення матеріалів.

Графік та черговість поставки узгоджуються із Замовником, що відображається в договорі поставки.

Компанія «Термастіл» здійснить для Вас доставку власним автотранспортом. Можливий також варіант самовивозу Замовника.

6. Монтаж

Якщо у Вас відсутня можливість виконати монтаж власними силами (наймана бригада), наші фахівці нададуть Вам контакти перевірених партнерів компанії «Термастіл», що мають необхідні досвід, інструменти й обладнання.

Фасадні матеріали

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -