facebook pixel Матеріали для облицювання фасаду придбати по низькій ціні в Україні. Термастіл, м. Полтава - thermasteel.ua

Матеріали для облицювання фасаду

У сучасному будівництві все більшої популярності набувають вентильовані фасадні системи. У нинішніх реаліях зовнішній вигляд фасадів споруд повинен вирішувати багато завдань, до яких входять облаштування привабливого екстер'єру та захист огороджувальних конструкцій від шкідливих механічних та погодних впливів.

Так звані, «мокрі фасади» (штукатурка, короїд і т.п.), частково здатні впоратися з цими завданнями, але якщо вам необхідне більш функціональне, довговічне та ергономічне оздоблення, то зверніть увагу на вентильовані фасадні системи.

Коротко, ВФС складаються з металевого каркаса, що встановлюється на стіни за допомогою спеціальних кріплень, шару утеплювача та декоративних конструкцій, що захищають. Система кріплення ВФС являє собою несучі профілі, закріплені на стіні за допомогою спеціальних кронштейнів. Ними регулюється відстань між стіною та направляючими. Це дозволяє виправити кривизну, прогиби або дефекти стін, допущені під час зведення будівлі.

Несучі профілі ВФС закріплюються на стіні фасаду дюбелями або анкерними болтами. ВФС припускає використання різних видів термоізоляційних матеріалів. Утеплювач ізолюється спеціальною захисною плівкою, що захищає його від атмосферної вологи та повітряних потоків.

Наша компанія виробляє широкий спектр облицювальних елементів, здатних задовольнити будь-які Ваші запити.

Фасадні матеріали

1) Звернення до компанії.

У своїй роботі з клієнтами ми прагнемо досягти максимального ступеня комфорту та продуктивності від першого дзвінка до завершення монтажу вентильованих фасадних систем (ВФС). Тому ми пропонуємо нашим клієнтам вибрати найзручніший для них варіант встановлення початкового контакту.

Це може бути прямий дзвінок або письмове звернення до профільного фахівця з розділу «Контакти», заповнення форми «Технічного завдання на реконструкцію існуючого фасаду будівлі» або «Технічного завдання на проектування конструкцій будівлі, що будується» із зазначенням контактної інформації.

2) Технічна консультація.
Після встановлення початкового контакту з Вами зв'яжеться наш спеціаліст для уточнення всіх необхідних даних для попереднього розрахунку фасаду будівлі. Це може бути інформація про передбачуване місце будівництва, призначення будівлі, геометрію фасаду, матеріал і товщину стін, тип ВФС, бажані терміни завершення монтажу тощо.

При необхідності наш фахівець може додатково провести коротку презентацію компанії, надати дані про схожі з Вашими реалізовані проекти та додаткову технічну інформацію. Можливий виїзд наших спеціалістів на об'єкт Замовника для проведення необхідних вимірів та технічних консультацій як при новому будівництві, так і реконструкції існуючих фасадів будівель та споруд.

Також наші фахівці можуть надати Вам візуалізацію фасаду будівлі для узгодження всіх нюансів Вашого проекту.

3) Передпроектна комерційна пропозиція
Після проведення технічних консультацій складається технічне завдання проектування ВФС. На основі отриманих даних формується попередня комерційна пропозиція, яка міститиме в собі всю необхідну інформацію про кількість та вартість всіх обумовлених елементів ВФС + всі необхідні монтажні схеми з описом всього «пирога» від дюбеля до лицьової панелі). На цьому етапі використовуються приблизні розміри фасаду – проектні дані або розміри, надані замовником.

Фасадні матеріали

4) Проектування
Використання сучасних програмних комплексів дозволяє виконати проектні роботи високої складності якісно, ​​недорого та в найстисліші терміни.

На основі Технічного завдання на проектування складається договір, де відображаються терміни та вартість обсягу матеріалів необхідних замовнику.

На даному етапі можливі внесення коригувань, змін та погоджень на будь-яку зі стадій проекту. Також провадиться передвиробнича підготовка з урахуванням технологічних можливостей виробництва та монтажних робіт. Далі наші інженери - проектувальники виїжджають на об'єкт і проводять всі необхідні виміри для монтажу несучої системи. Після монтажу системи проводяться остаточні вимірювання для точного розрахунку об'єму фасадних елементів. 

5) Виробництво несучих та огороджувальних конструкцій

Після узгодження проекту ми можемо розпочати виготовлення несучих та огороджувальних конструкцій на нашому виробництві.

Із Замовником узгоджуються терміни виробництва, графіки поставки, черговість елементів, що поставляються. Все це знаходить відображення у Договорі постачання.

Також ми можемо здійснювати доставку конструкцій на об'єкт власним чи найманим великовантажним транспортом.

Вся продукція, що випускається нашими заводами, супроводжується паспортами якості та відповідними сертифікатами. 

6) Монтаж несучих та огороджувальних конструкцій

Монтаж ВФС може здійснюватися силами монтажних підрозділів Замовника та нашими бригадами, укомплектованими всіма необхідними інструментами та оснащенням. Технологія ВФС дозволяє проводити роботи з монтажу практично цілий рік, за винятком екстремально низьких температур та прямих опадів.

 ПЗа потреби забезпечення стислих термінів монтажних робіт наша компанія, за погодженням із Замовником, може залучати субпідрядні організації за умови дотримання ними всіх Будівельних Норм та Правил.

Фасадні матеріали

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -

Продолжая просматривать www.thermasteel.ua, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен