Металеві прогони. Монтаж зв'язок по покриттю в металевому каркасі Україна | ТермаСтіл м. Полтава - thermasteel.ua

Зв'язки та прогони

Зв'язки в металевому каркасі служать для створення жорсткості та стійкості будівлі, незмінності просторової системи каркасу, забезпечення спільної роботи поперечних рам, а також зручності та швидкості проведення монтажних робіт.

Поділяються на зв'язки між колонами та зв'язки з покриттям.

Зазвичай виготовляються із круглих або профільних труб, куточків. У наш час широке застосування знаходять конструктивні рішення із гнучких зв'язків, які працюють на розтяг.

Зв'язки та прогони

Металеві прогони в будинках призначені для сприйняття навантаження від покрівлі та передачі її на несучі конструкції балок або ферм. На сьогоднішній день, найпоширенішим варіантом є суцільні прогони, які виготовляються із гарячекатаних швелерів або холодногнутих профілів. При великих навантаженнях можна використовувати двотаври. Суцільні прогони виконують за розрізною чи нерозрізною схемою. Нерозрізна схема дещо знижує металомісткість прогонів, але розрізна схема простіше та дешевше в монтажі.

При невеликих ухилах покрівлі прогони працюють за принципом балок, відповідно так само розраховуються на вертикальне навантаження. При великих кутах нахилу покрівлі прогони працюють на вигин двох площин.

Монтуються прогони до балок та ферм за допомогою фасонних елементів з листового металу або куточка, за допомогою болтів або зварювання.

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -