Металоконструкції. Виробництво, проектування та монтаж. Ціни. Завод металоконструкцій «ТЕРМАСТІЛ», м. Полтава Україна - thermasteel.ua

Виробництво металоконструкцій

металоконструкції

На виробничих площах компанії «ТермаСтіл», 5000 кв.м, щомісяця виробляється до 400 тонн металоконструкцій та зварної двотаврової балки.

Ми прагнемо зростання цього показника, тому постійно вдосконалюємо технології виготовлення та модернізуємо технічне обладнання.

Завод металоконструкцій ТермаСтіл

Варто зазначити, що наш завод укомплектований обладнанням виробництва найкращих торгових марок - «FAGOR», «LINCOLN ELECTRIC», «FRONIUS» . А у поєднанні з використанням у технологічних процесах зварювальних матеріалів провідних виробників (ESAB, LINCOLN) ми отримуємо незмінно високу якість металоконструкцій, яка підтверджена висновками провідних європейських сертифікаційних органів.

Персонал, який задіяний у зварювальному виробництві, постійно вдосконалює свої професійні навички. Зварювальники складають іспити на відповідність європейським нормам згідно з ISO 9606-1 та ISO 14732. Технології зварювання, які ми застосовуємо на виробництві, відповідають вимогам ISO 15614-1.

Процес виготовлення металоконструкцій ми проводимо у кілька етапів:

  • проектування та розрахунок металоконструкцій;
  • процес розкрою металу;
  • процес складання та обварювання каркасних елементів;
  • проведення очищення конструкції;
  • нанесення антикорозійного захисту;
  • монтаж металоконструкцій на об'єкті замовника (за потреби).

Кожен із етапів проводиться під ретельним наглядом наших співробітників з відділу технічного контролю. Вони перевіряють геометричні розміри конструкцій, коректність вирізів і отворів, рівень якості зварювання і забарвлення, тому кожен елемент конструкції супроводжується заводським паспортом якості.

Безперечно, виробництво металоконструкцій – складний процес. Незважаючи на це, наші вироби з металу відрізняються якістю, надійністю та прийнятними цінами.

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -

Продовжуючи переглядати www.thermasteel.ua, ви підтверджуєте, що погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Згоден