Виготовлення нестандартних металоконструкцій: проектування та монтаж в Україні | ТермаСтіл - thermasteel.ua

Нестандартні металоконструкції

Нестандартні металоконструкціїНестандартні металоконструкції  – це вихід за рамки загальноприйнятих правил та розробка нових моделей конструкцій. Розвиток технологій у сучасному проектуванні та виробництві металоконструкцій дозволяє нам знаходити принципово нові рішення задач у галузі будівництва та архітектури.

У результаті ми отримуємо результат, який дозволяє задовольнити унікальні вимоги Замовника за розмірами, формою, складністю та зовнішнім виглядом. Такі вироби завжди оригінальні і відповідають духу Вашого проекту.

Технологія виготовлення нестандартних конструкцій трохи схожа на серійне виробництво, але вимагає більшої уваги до деталей у процесі проектування та узгодження із Замовником отриманих результатів. Тільки після остаточного затвердження ескізу та креслень вони можуть бути передані у виробництво.

На тлі стандартних серійних будівель така конструкція виглядатиме яскраво та виразно, що дозволить привернути до неї більшу увагу, залучить покупців та підвищить прибутковість Вашого бізнесу.

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -