Металочерепиця, придбати по ціні виробника в Україні: Києві, Харкові.Виробництво компанії Термастіл, м. Полтава - thermasteel.ua

Металочерепиця

Сьогодні завод покрівельних та фасадних матеріалів ТермаСтіл є провідним виробником в Україні та пропонує придбати металочерепицю за вигідною ціною. Продукція виготовляється на власному сучасному обладнанні за європейськими стандартами якості. Ми здійснюємо доставку в усі регіони України: Київ, Дніпро, Харків, Львів та ін. Для того, щоб дізнатись ціну металочерепиці, достатньо зв'язатися з нашим менеджером за допомогою телефону чи в онлайн режимі.

Металочерепиця виготовляється з листового металу за методом холодного штампування спеціальних панелей, які своєю формою імітують різні види черепиці. Наша компанія виготовляє та реалізовує найпопулярніші види металочерепиці:

Модульна металочерепиця ГРАДО
Модульна металочерепиця ГРАДО

Виробник металу: Німеччина, Польща, Італія та ін.

Область застосування: Покрівля

Металочерепиця ГРАДО
Металочерепиця ГРАДО

Виробник металу: Німеччина, Польща, Італія та ін.

Область застосування: Покрівля

Металочерепиця Антіб
Металочерепиця Антіб

Виробник металу: Німеччина, Польща, Італія та ін.

Область застосування: Покрівля

Металочерепиця Тревізо
Металочерепиця Тревізо

Виробник металу: Німеччина, Польща, Італія та ін.

Область застосування: Покрівля

Модульна металочерепиця Venecia
Модульна металочерепиця Venecia

Виробник металу: Польща

Область застосування: Покрівля

Металочерепиця Верона
Металочерепиця Верона

Виробник металу: Німеччина, Польща, Італія та ін.

Область застосування: Покрівля

Металочерепиця використовується як універсальний покрівельний матеріал при будівництві заміських комплексів, житлових малоповерхових будинків, котеджів, кемпінгів та особняків, торгових і спортивних споруд у всіх кліматичних зонах. Єдине обмеження: кут скату покрівлі має бути більше 12 градусів.

Придбавши металочерепицю у компанії «ТермаСтіл», Ви отримаєте панелі певної довжини, які підходять саме для Вашої покрівлі, на основі монтажних розкладок, прорахованих нашими фахівцями. Покрівельники, маючи на руках цю розкладку по панелях, легко та оперативно здійснять монтаж покрівлі будь-якого рівня складності. Подібно до профнастилу, металочерепиця може монтуватися на будь-яку обрешітку (дерево, метал). При ремонті покрівлі існуючої будівлі немає необхідності демонтувати старий рубероїд або гладкий металевий лист.

Металочерепиця легко вдихне свіже життя в стару покрівлю і надасть стильного та ефектного вигляду будівлі в цілому. Монтаж полегшується наявністю різних добірних елементів (коньок, вітрозахист, снігозатримувач та ін.), які постачаються разом із листами на Ваш об'єкт.

Структура металлочерепицы

Переваги «Градо», «Антіб», «Верона» та «Venecіa»:

 • - яскравий зовнішній вигляд і стиль, що запам'ятовується;
 • - великий вибір кольорової гами та фактури полімерних покриттів;
 • - легкість та висока швидкість укладання;
 • - цинкове та полімерне покриття збільшує механічну та корозійну стійкість матеріалу до несприятливих умов зовнішнього середовища;
 • - екологічність та пожежна безпека;
 • - залежно від виду полімерного покриття, можливість роботи з матеріалом при мінусових температурах.

Монтаж

Металочерепицю починають монтувати з нижнього кута прямокутного ската, з боку протилежної капілярної канавки. Канавка усуває капілярний ефект, коли вода піднімається капіляром, утвореним двома щільно притиснутими листами металочерепиці. Монтаж металочерепиці зручно починати із правого нижнього кута, коли наступний лист накриває попередній. Допускається і інший спосіб укладання листів, при якому один лист підсовується під інший, але при цьому є висока небезпека подряпати покриття.

Яким би складним не був скат, листи металочерепиці укладають паралельно до карнизу, вирівняному строго горизонтально, зі звисом 40 мм за карниз. Але можливе і порядкове укладання від нижнього ряду до верхнього. Оскільки на кутах стикується до чотирьох листів товщиною 0,4-0,5 мм, то кути листів, накладених один на одного в одному ряду, при їх горизонтальному розташуванні будуть мати значне зміщення. Тому їх укладають з невеликим поворотом проти годинникової стрілки, щоб ліві кути листів у одному ряду знаходилися на одній прямій. Декілька сусідніх листів металочерепиці кріпляться одним саморізом у верхній половині листа, вирівнюються і потім закріплюються остаточно. Для краси та полегшення монтажу найдовші листи встановлюють у нижньому ряду. Необхідно вирівняти не лише листи щодо карниза, а й хвилі кожного листа щодо сусідніх.

Середні витрати покрівельних саморізів - 6-8 шт. на кв. метр та 3 шт. на погонний метр аксесуарів з кожного боку. Аксесуари кріпляться у кожну поперечну хвилю з кроком 350 мм або поздовжню через одну (з приблизним кроком 366 мм) у верхній гребінець. Для загвинчування саморізів найкраще користуватися шуруповертом або дрилем на низькій швидкості обертання патрона. За допомогою свердла на кінці саморіз просвердлює метал, тому допускається навіть кріплення металочерепиці до металевого решетування. Для точності отвір можна попередньо накернити.

Загальні правила кріплення:

 • • металочерепиця завжди кріпиться в нижній гребінь хвилі в місці прилягання до решетування. При такому способі кріплення відсутній важіль між точкою кріплення та точкою навантаження на саморіз;
 • • до початкової обрешітки нижні листи пригвинчуються над сходинкою в кожну хвилю, тому що на цей край припадає найбільше вітрове навантаження;
 • • до решти решетування металочерепиця кріпиться якомога ближче до сходинки знизу. По-перше, тут металочерепиця має найбільшу жорсткість, по-друге, ці місця зазвичай знаходяться в тіні, що падає від сходинки, і капелюшки саморізів не такі помітні;
 • • з боку вітрової планки металочерепиця кріпиться у кожну хвилю;
 • • увесь лист повинен бути притягнутий до кожної обрешітки, кріплення в кожну другу — через хвилю;
 • • для кращого прилягання сусідніх листів бажано змістити на 5 мм центри кріплення в хвилях, що стикуються (верхнього листа — у бік нахлиста, а нижнього — від). При цьому нижній лист притискається до верхнього;
 • • у місцях нахлистів листів металочерепиця кріпиться через хвилю. У цих місцях можливе додаткове кріплення у кожну хвилю металочерепиці для кращого прилягання верхнього листа.

Догляд

 

Після закінчення монтажу слід видалити з поверхні захисну плівку, стружку та сміття, підфарбувати місця відрізів та можливих подряпин. Після закінчення 3-х місяців слід виконати підтяжку саморізів: як будь-яке кріплення до дерева, воно може ослабнути. Щорічно металочерепицю необхідно мити слабким мильним розчином.

Покрівля будинку - завдання комплексне. ТОВ «ТермаСтіл» пропонує придбати не тільки металочерепицю, а також супутні товари: гідро-, пароізоляційні матеріали, утеплювачі, водостічні системи, елементи кріплення, фарби та інше.

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -