Житловий модуль Термастіл | Блок-контейнер в Україні - thermasteel.ua

Житловий блок-контейнер Термастіл

Житлові блок-контейнери Термастіл

Житловий блок-контейнер — це одне з передових рішень у сфері виготовлення швидкомонтованих модульних будівель. Такі житлові приміщення монтуються швидко, у різних конфігураціях, дозволяючи втілювати різні дизайнерські рішення, а також повністю пристосувати такий конструктор під свої потреби. Житловий модуль завдяки своїй конструкції дозволяє встановлювати їх у два поверхи, з'єднувати та отримувати повноцінні модульні будівлі.

 

Жилий блок-контейнер
Житловий блок-контейнер

Для яких потреби використовують блок-контейнери?

  • Для тимчасового проживання переміщених осіб.
  • Для зведення модульних містечок для переселенців, а також містечок для тимчасового проживання працівників добувної промисловості.
  • Для працівників ДСНС та ін.
  • Побутові приміщення для працівників будівельних майданчиків.
  • Мобільні офіси, комерційні приміщення.

Компанія «ТермаСтіл» виготовляє модульні приміщення двох типів:

Приміщення першого типу має зварений каркас та такелажні отвори для можливості встановлення в 2 поверхи, з'єднання модулів між собою вдоль бічного та заднього фасадів, збільшення площі готового приміщення за рахунок вилучення стінових панелей. Стіни та покрівля – PIR-панель з товщиною. Підлогове покриття – лінолеум. Модуль оснащений розетками, вимикачами, світильником, автоматом на 25 ампер із лічильником. Двері металеві. Вікно – 2-камерний склопакет з енергозбереженням із можливістю його відкривати чи ставити на провітрювання.

Вигяд контейнеру першого типу

Жилий блок-контейнер

Приміщення другого типу – житловий транспортабельний контейнер розмірами 6х2, 4х2, 6(h) м, очищений та покритий лакофарбовим покриттям загальною товщиною 120 мкм. Утеплення – 100 мм, мінеральної вати. Внутрішнє оздоблення МДФ-панелі. Підлогове покриття – лінолеум. Модуль оснащений розетками, вимикачами, світильником, автоматом на 25 ампер із лічильником. Двері металеві. Вікно – 2-камерний склопакет з енергозбереженням із можливістю його відкривати чи ставити на провітрювання.

Вигяд контейнеру другого типу

Жилий блок-контейнер
Синий дом
Синий дом

 

Запрошуємо Вас оглянути та вибрати готові модулі на виставковому майданчику «ТермаСтіл» у м. Полтава.

Залишайте заявку, щоб дізнатися вартість та наявність потрібної Вам кількості модулів, а також вартість доставки до Вашого регіону!

Дізнатись вартість

 

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -

Продовжуючи переглядати www.thermasteel.ua, ви підтверджуєте, що погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Згоден