Терасна система TERRA | Придбати терасну дошку в Україні - thermasteel.ua

Терасна система TERRA

Сучасна тераса TERRA

Сучасна тераса TERRA - візитна картка будинку. Завдяки покриттю композитними дошками вона прослужить більше дерев'яних дошок. Але це не єдина причина, завдяки якій варто обрати композитні дошки.

Терасна дошка TERRA антрацит

Терасна дошка TERRA антрацит

Гарантія від гниття: 25 років

Область застосування: Тераси, балкони, патіо

Терасна дошка TERRA каштан

Терасна дошка TERRA каштан

Гарантія від гниття: 25 лет

Область застосування: Террасы, балконы, патио

Міцна та стійка панель для тераси

Будівництво тераси - це інвестиція. Ефект повинен слугувати нам довгі роки. Тому варто обрати довговічні рішення, стійкі до погодних умов. На відміну від композитних плит, натуральне дерево вимагає просочення. Щоб уникнути додаткових та непотрібних ремонтів або покращень, використовуйте міцну систему, яка добре працюватиме в будь-яких погодних умовах.

ВКАЗІВКИ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТЕРРАСНОЇ ДОШКИ

Завантажити

Композитна дошка для тераси - натуральна та приваблива.

Панелі для тераси привабливі не тільки своєю функціональністю та довговічністю. Композитні дошки – це рішення, яке завжди буде працюючим. Вони чудово гармонують з традиційними будівлями та сучасною міською архітектурою. Достатньо підібрати відповідні меблі та рослини, і ваш балкон перетвориться на невеликий сад посеред міста. Місце для відпочинку та посиденьок. Композитна дошка для тераси – якість для вимогливих.

Композитні дошки на терасі мають більше переваг, ніж дерев'яні, тому що не потребують просочення. Панелі ProDeck для тераси поєднують високоякісну деревину з полімерами. Завдяки технології, що застосовується, композитні дошки для тераси довговічні і стійкі до різних погодних умов: від снігу, дощу до високих температур. Крім того, вони не вимагають просочення або оновлення, стійкі до подряпин та стирання та негорючі. Ультрафіолетове випромінювання також їм не зашкодить. Завдяки фарбуванню панелей на етапі виробництва композитну дошку для балкона не потрібно фарбувати, а завдяки правильному чищенню вона відновлює свою первісну структуру.

 

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -

Продовжуючи переглядати www.thermasteel.ua, ви підтверджуєте, що погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Згоден