Технологія ЛСТК - будівництво швидкомонтованих каркасних будинків - thermasteel.ua

Технологія ЛСТК

ЛСТК

Каркасна будівля з ЛСТК має тривалу історію. Попри поширену думку, вона виникла в середині 19-го століття в США, проте на початку 20-го століття розвиток холодноформованих конструкцій сповільнився у зв'язку з відсутністю нормативної бази.

Сьогодні каркасна будівля є основним типом малоповерхового будівництва в Скандинавії, Фінляндії, Німеччині, США. Щорічно у Північній Америці будується понад 1,5 мільйона каркасних будинків. Це пояснюється низкою очевидних його переваг.

Іконка1. Міцність та довговічність.
Сталь не схильна до впливу біологічних процесів (наприклад, гниття) на відміну від деревини. Термін служби легких сталевих тонкостінних конструкцій становить понад 100 років. Вони витримують усі особливості нашого клімату: перепади температур, опади, вітер.

 

Іконка2. Швидкість зведення.
Комфортабельне селище, що складається з каркасних будинків із застосуванням ЛСТК, на відміну від будівель, зведених із традиційних будівельних матеріалів, може бути зібране протягом місяця. Каркасні будинки з виготовлених в заводських умовах деталей мають невелику вагу, що дозволяє в більшості випадків відмовитися від застосування підйомних механізмів.

 

Іконка3. Відсутність прив'язки до погодних умов.
Замовник не обмежений ними під час будівництва каркасного будинку із застосуванням ЛСТК.
Завдяки відсутності мокрих процесів при зведенні, будівельна бригада здатна забезпечити безперервний робочий процес.

 

Іконка4. Низька вартість.
Кінцева вартість каркасного будинку з ЛСТК нижча порівняно з будинком із традиційних будівельних матеріалів: цеглою, газобетонним блоком, керамічним блоком тощо.

 

Іконка5. Високий опір тепловтратам.
Теплоізолюючі властивості будівлі забезпечуються тим, що на відміну від будівель з цегли або дерева, вся товщина стіни заповнена високоефективним утеплювачем, що дозволяє значно знизити витрати на опалення будівель. Каркасна стіна з ЛСТК завтовшки 25 см за показником опору теплопередачі дорівнює кам'яній кладці завтовшки 1.5 метра.

 

Іконка6. Сейсмостійкість та пожежобезпечність.
Каркасні будинки, де як несуча система використовуються ЛСТК, здатні витримувати сейсмічні навантаження до 8 балів за шкалою Ріхтера. Мінераловатний матеріал, що використовується як утеплювач, може застосовуватися при досить високих температурних діапазонах (-60 до +400 ºC). Таким чином, конструкції не накопичують вологу, захищені від впливу агресивного кислотного середовища, високих температур і вогню, не схильні до впливу гризунів і мікроорганізмів.

 

Іконка7. Екологічність.
Каркас із ЛСТК утеплюється мінеральною ватою. Це – екологічно чистий матеріал.

До того ж каркас із ЛСТК допускає повторне використання сталевих елементів, що є величезним плюсом для екології. Ця перевага також активно використовується компаніями видобувної галузі під час будівництва вахтових селищ.

 

Іконка8. Відсутність усадки.
Будівлі з ЛСТК через свою легкість не дають усадки, яка спостерігається при будівництві будинків з цегли або газобетону.

 

Іконка9. Широкі архітектурні здібності.
ЛСТК можуть перекривати великі прольоти до 24 м без проміжних опор. Це дозволяє максимально ефективно використовувати внутрішній простір будівель та споруд, допускає можливість перепланування.

 

 

Часто повторювані запитання про ЛСТК

Каркаси ТЕРМАСТІЛ виготовляються із високоякісної сталі марки S350GD, виготовленої за європейським стандартом EN10346. Несучий каркас розрахований відповідно до норм Єврокод. Для проектування та виробництва каркасів ТЕРМАСТІЛ застосовуємо передове програмне забезпечення Vertex BD Pro та обладнання американської компанії «Royal Systems LLC» з числовим програмним управлінням, що забезпечує 100% збирання каркасів на будівельному майданчику.

Для виробництва каркасів ТЕРМАСТІЛ мми використовуємо сталь із цинковим покриттям 1-го класу, а саме 275 г/м2, що є надійним захистом від корозії.

Це забезпечує термін служби до 100 років: у 2117 році характеристики міцності каркасів ТЕРМАСТІЛ будуть такими ж, як сьогодні.

Застосування ЛСТК є економічно вигідним при спорудженні надбудов, промислових будівель прольотом до 12 метрів, у будівництві МАФів, котеджів, адміністративних будівель.

Питома вага каркасів ТЕРМАСТИЛ складає 20-25 кг/м2. Це дозволяє добудовувати мансардні поверхи без значного збільшення навантажень на фундаменти, що не є можливим із застосуванням традиційних будівельних матеріалів, таких як цегла та газобетон.

Конкурентна перевага ТЕРМАСТІЛ – відповідальний підхід до проектування несучого каркаса. На противагу численним учасникам вітчизняного ринку, що використовують для ЛСТК сталь марки 08кп/пс за ГОСТ, ми виготовляємо каркаси з високоякісної сталі S350GD, виготовленої за європейським стандартом EN10346. Ми знаємо, що забезпечити надійність і довговічність ЛСТК на довгі роки можна керуючись лише нормами Єврокод, які не регламентують використання як несучі конструкції сталей марок згідно з ГОСТ.

У каркасному будинку ТЕРМАСТІЛ набагато тепліше, ніж у цегляному будинку.

Наші фахівці провели розрахунок відповідно до ДБН В.2.6-31:2006, де порівняли теплотехнічні характеристики одноповерхового будинку з каркасом з ЛСТК, побудованого за технологією ТЕРМАСТІЛ та цегляного будинку з дерев'яним дахом. Будинки мають ідентичне планування та знаходяться в одній температурній зоні.

Витрати на опалення цегляного будинку становлять 223 кВт·ч/м2, на опалення каркасного будинку ТЕРМАСТІЛ - 69 кВт·ч/м2, що в 3 рази менше.

Зведення каркасних будинків, через їхню легкість, можливе навіть в екстремальних геологічних та геодезичних умовах. Каркасний будинок з ЛСТК гармонійно впишеться у пейзажі з гірськими схилами та морськими узбережжями.
Поширені типи фундаментів під каркасний будинок - плитний (плаваючий), стрічковий дрібнозаглиблений, гвинтові палі або геошурупи.
Мала вага каркасних будинків дозволяє В РАЗИ зменшити навантаження на фундамент у порівнянні з будинками, зведеними з традиційних будівельних матеріалів.

Питання природних ресурсів та екології сьогодні одне з найважливіших!
Сталь – екологічно чистий матеріал, який можна переробити після закінчення терміну експлуатації. Ми застосовуємо сталь як у виробництві несучого каркаса, так і огороджувальних конструкцій, у тому числі підсистем для їх кріплення.
Для утеплення та обробки ми використовуємо тільки безпечні для довкілля матеріали, якість яких підтверджена відповідними сертифікатами.
Зупиніть свій вибір на технології каркасного будівництва з ЛСТК, і нащадки скажуть Вам "дякую"!

Нашим Замовникам не потрібно думати
про ТРИ проблеми, з якими стикаються Покупці газоблоків:

1. Трудомісткість процесу.

Укладання газоблоків вимагає наявності значної кількості різних інструментів: зубчастий ківш або каретка для нанесення клею, косинець для порізки блоків, штроборіз, ємність для приготування клейової суміші, міксер та багато іншого.

Все, що знадобиться Вам для складання каркасу з ЛСТК - це шуруповерт.

2. Проблеми під час транспортування.

Ушкодження газоблоків під час перевезення - неминуча частина процесу. В окремих випадках кількість бою у партії може становити до 10%.

Але це ще не все: процес вивантаження палет з газоблоками на будівельному майданчику супроводжується потребою в підйомно-транспортних засобах, а отже, і додаткових витрат.

3. Зберігання.

Газоблоки рекомендується зберігати на рівній ділянці будмайданчика, що не підтоплюється. Щоб зберегти матеріал від надмірного намокання, в ідеалі газоблоки необхідно зберігати під навісом.

ЛСТК захищені цинковим покриттям (275 г/м кв.), що дозволяє зберігати їх практично за будь-яких умов.

Чому первинний кошторис на будівництво будинку з каркасом з ЛСТК точніше, ніж кошторис на будівництво дерев'яного/цегельного будинку, будинку з газоблоків?
Каркас - це система несучих колон, ригелів та зв'язків, що забезпечують його просторову жорсткість. Перерізи елементів каркасу розраховуються індивідуально для кожної будівлі в залежності від величин навантажень, які вони сприймають. Саме тому важливо конкретизувати розташування будівлі, заявку на розрахунок якої Ви залишаєте.
Перетини елементів каркасу, розраховані одного разу інженером-проектувальником актуальні сьогодні, і залишаться такими через тиждень, рік і сто років.
Конструювання каркасу за допомогою програмного комплексу Vertex на рівні формування первинного кошторису (комерційної пропозиції) дає нам і нашим Замовникам впевненість, що похибка витрати сталі для спорудження каркасу в порівнянні з проектним становитиме не більше 1%, а відхід при спорудженні каркасу дорівнюватиме 0%. Всі елементи каркасу доставляються на будівельний майданчик замаркованими, і якщо при його збиранні Ви виявили, що стійка/балка з певним номером є на монтажній схемі, але відсутня в зібраній панелі, сміливо запитайте свого виконроба.
При спорудженні каркасного будинку з дерева Ви повинні бути впевнені, що деревина належним чином просушена, і в ній відсутні вади, які змусять Вас викинути частину грошей на вітер.
Ви також не можете зі стовідсотковою точністю передбачити витрати клею, цементу, піску, арматурної сітки або відсотка бою (битої цегли або газоблоку) при транспортуванні в процесі будівництва будинку з цегли або газоблоків.

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -

Продовжуючи переглядати www.thermasteel.ua, ви підтверджуєте, що погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Згоден