Будівництво офісних будівель та офісних центрів, офісів, за технологією ШМБ в Україні. ТЕРМАСТІЛ, м. Полтава - thermasteel.ua

Будівництво офісних будівель та центрів

Швидкомонтовані будівлі офісного призначення (ШМБ)

Будівлі адміністративного та офісного типу – один із найважливіших елементів сучасного бізнесу. Але в нинішніх реаліях необхідно побудувати не просто будівлю, а відобразити сутність компанії, оскільки кожен бренд індивідуальний і має бути пізнаваним. Компанія «ТЕРМАСТІЛ» якісно вирішує це завдання. Проектування та будівництво адміністративних будівель – складні процеси, які мають проводитися досвідченими фахівцями. З недавніх пір будівництво офісів та бізнес-центрів стало вигідним капіталовкладенням завдяки технології ШМБ. Будівництво офісних будівель за технологією ШМБ дає можливість заощадити до 30-40% вкладень порівняно з традиційним будівництвом.

Переваги спорудження бізнес-центрів за технологією ШМБ

Основною перевагою цієї технології є короткі терміни зведення та відносно низька вартість.

  • Інвестуючи у будівництво офісів за технологією ШМБ, можна швидко окупити свої витрати і при цьому побудувати будівлю, що вигідно виділяється з навколишньої сірої маси. Саме вартість та стислі терміни будівництва насамперед залучає інвесторів.
  • Каркаси швидкомонтованих будівель створюються так, щоб усередині було мінімум колон - тому простір приміщення можна експлуатувати по максимуму..
  • Утримувати готові будівлі, збудовані за технологією ШМБ економно, завдяки інноваційним технологіям енергозбереження та системам фасадів.
  • Будівництво адміністративної будівлі може призначатись як для окремих навчальних закладів, тренажерних залів, супермаркетів, так і для модульного використання (мережа магазинів, розважальні комплекси, ресторани, кафе).

Вимоги до будівель офісного типу

Офісні центри призначаються для зборів та тривалого перебування в них людей, для них існують певні вимоги і тому будуються відповідно до державних стандартів та норм, що забезпечуються необхідними системами безпеки. Проектування ведеться так, щоб облаштування кабінетів надалі відповідало правилам з охорони праці та законодавчим вимогам. Необхідно з особливою уважністю ставитись до вибору забудовника – від цього залежить надійність майбутнього приміщення.

Будівельна компанія «ТЕРМАСТІЛ» – ми допомагаємо будувати майбутнє!

Для компанії «ТЕРМАСТІЛ» створення проектів та будівництво офісних приміщень є одним із головних напрямків. Ми маємо десятирічний досвід успішно реалізованих проектів і тому наша компанія виділяється рядом переваг.

  • Компанія "ТЕРМАСТІЛ" з 2006 року на ринку України. Ми стежимо за новітніми технологіями, тому готові запропонувати найцікавіші рішення та вигідні умови для будівництва офісів та інших будівель.
  • Ми використовуємо сучасне програмне оснащення, тому забезпечуємо надійне та швидке зведення.

Компанія «ТЕРМАСТІЛ» пропонує клієнтам не просто зведення під ключ, а комплексний підхід – починаючи з розробки проекту, виготовлення продукції та до будівництва. На вимогу замовника наші архітектори запропонують як стандартні варіанти бізнес-центрів, так і розроблять індивідуальний проект будівлі, яка зможе бути візитною карткою Вашого бренду. Наш центральний офіс розташований у місті Полтава, але послуги компанія «ТЕРМАСТІЛ» надає по всій території України. Також є представництва у Києві, Харкові та Дніпрі.

Будівництво офісних будівель

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -

Продовжуючи переглядати www.thermasteel.ua, ви підтверджуєте, що погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Згоден