Проект швидкомонтованих будівель (ШМБ) в Україні | Компанія ТермаСтіл - thermasteel.ua

Гід по Вашому проекту ШМБ

іконка1. Звернення до компанії

У своїй роботі з клієнтами ми прагнемо досягти максимального ступеня комфорту та продуктивності від першого дзвінка до завершення будівництва, та підписання Акту виконаних робіт. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам вибрати найзручніший для них варіант встановлення початкового контакту.

Це може бути прямий дзвінок або письмове звернення до профільного спеціаліста з розділу «Контакти», заповнення форми «Технічного завдання на будівництво ШМБ» або «Технічного завдання на виготовлення зварної двотаврової балки» із зазначенням контактної інформації, або попередній розрахунок вартості типової промислової будівлі на нашому «Калькуляторі ШМБ» із заповненням форми зворотного зв'язку.

іконка2. Технічна консультація
Після встановлення початкового контакту з Вами зв'яжеться наш спеціаліст для уточнення всіх необхідних даних для попереднього розрахунку Вашої будівлі. Це може бути інформація про передбачуване місце будівництва, призначення будівлі, вітрових, снігових, динамічних навантажень, наявність передбачуваного кранового обладнання, даних з геологічних і геодезичних досліджень, бажаного антикорозійного та вогневого захисту тощо.

При необхідності наш фахівець може додатково провести коротку презентацію компанії, надати дані про схожі з Вашим реалізованим проектом, надати рекомендаційні листи та додаткову технічну інформацію. Можливий виїзд наших спеціалістів на адресу Замовника для огляду будівельного майданчика та технічних консультацій як при новому будівництві, так і при реконструкції існуючих будівель та споруд.

Також наші фахівці нададуть Вам візуалізацію та 3-D модель будівлі для узгодження всіх особливостей Вашого проекту.

іконка3. Передпроектна комерційна пропозиція
Після проведення технічних консультацій складається технічне завдання на прорахунок ШМБ. На основі отриманих даних формується попередня комерційна пропозиція, яка міститиме в собі всю необхідну інформацію про кількість та вартість обумовлених товарів та послуг, таких як вартість проектних робіт, вартість несучих та огороджувальних конструкцій, вартість монтажу несучих та огороджувальних конструкцій, вартість матеріалів та робіт з облаштування фундаментів, вікон, воріт, метизної продукції і т.д.

Також на даному етапі ми настійно рекомендуємо нашим клієнтам провести консультації з дозвільними органами при місцевому самоврядуванні з питань отримання дозволу на будівництво або реконструкцію, щоб уникнути подальших конфліктних ситуацій щодо початку будівельних робіт без відповідної дозвільної документації.

іконка4. Проектування
Використання сучасних програмних комплексів дозволяє виконати проектні роботи високої складності якісно, ​​недорого та в найстисліші терміни.

На основі Технічного завдання на проектування складається «Договір на проектні роботи», де відображаються терміни і вартість проектних робіт, що проводяться, по стадіях КМ (Конструкції металеві), КМД (Конструкції металеві деталовані), КЗ (Конструкції залізобетонні), ФО (Фасадне оздоблення).

На даному етапі можливі внесення коригувань, змін та погоджень на будь-яку зі стадій проекту. Також провадиться передвиробнича підготовка з урахуванням технологічних можливостей виробництва та монтажних робіт.

Після закінчення проектних робіт оригінали проектів передаються Замовнику у друкованому вигляді та електронному варіанті для погодження.

 

іконка5. Виробництво несучих та огороджувальних конструкцій
Після узгодження проекту ми можемо розпочати виготовлення несучих та огороджувальних конструкцій на своїх заводах.

З Замовником узгоджуються терміни виробництва, графіки поставки, черговість елементів, що поставляються. Все це знаходить відображення у Договорі постачання.

Також ми можемо здійснювати доставку конструкцій на об'єкт власним чи найманим великовантажним транспортом.

Вся продукція, що випускається нашими заводами, супроводжується паспортами якості та відповідними сертифікатами.

 

іконка6. Монтаж несучих та огороджувальних конструкцій

Монтаж Вашої будівлі здійснюється силами власного монтажного підрозділу, укомплектованого всіма необхідними механізмами та оснащенням. Сучасні технології дозволяють проводити роботи з будівництва будівель практично цілий рік, за винятком екстремально низьких температур і прямих опадів. Графіки виконання робіт з облаштування фундаментів, виконання монтажних робіт складаються до початку проведення цих робіт та фіксуються в Договорі на монтажні роботи.

За необхідності забезпечення стислих термінів монтажних робіт наша компанія, за погодженням із Замовником, може залучати субпідрядні організації за умови дотримання ними всіх Будівельних Норм та Правил та несе відповідальність за їх роботу як за свою власну.

Після закінчення будівельно-монтажних робіт складається Акт виконаних робіт та Замовнику передається вся необхідна документація, журнали, Акти виконання прихованих робіт тощо.

 

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -

Продовжуючи переглядати www.thermasteel.ua, ви підтверджуєте, що погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Згоден