Зварні металеві колони | Компанія ТермаСтіл - thermasteel.ua

Зварні металеві колони

Зварні металеві колониЗварні металеві колони - це один із основних елементів каркасу будівлі. Вони приймають на себе все навантаження і передають його на фундамент, виконують основну несучу функцію каркаса. Від їхньої стійкості залежить міцність будівлі і, відповідно, безпека людей, що знаходяться всередині.

Саме від обраного типу колон залежить проектування майбутніх фундаментів, вузлів з'єднання елементів конструкцій, що примикають до колон (балок, розпірок, елементів розшивки стінового огородження).

Також важливим фактором у виборі конструкції колон є їх зовнішній вигляд, оскільки часто вони виступають у вигляді елементів дизайну внутрішнього інтер'єру та зовнішньої обробки будівлі.

Як сировина для виробництва зварних колон можуть виступати, як зварна двотаврова балка, так і гнуті та гарячекатані швелери, двотаври, куточки, круглі та профільні труби, листовий прокат.

За призначенням зварні колони можна розділити на основні (що сприймають сумарні навантаження від будівлі) та фахверкові (сприймають тільки вітрові навантаження або потрібні лише на час монтажу у вигляді додаткових конструкцій підпірних).

За конструктивним рішенням колони можуть бути суцільними або наскрізними, постійного або змінного перерізу, ступінчасті або роздільні.

Але незалежно від свого конструктивного рішення, всі типи колон мають схожий набір елементів, як-от база, стрижень колони, оголовок, фасонні елементи.

 

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -

Продовжуючи переглядати www.thermasteel.ua, ви підтверджуєте, що погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Згоден