Фасадні ромби придбати в Україні. Ціна від виробника. Термастіл м. Полтава - thermasteel.ua

Фасадні ромби

Фасадный ромб

Фасадные ромбы визуализация

Ширина: від 220 ± 2 мм до 1220 ±2 мм
Довжина: від 220 ± 2 мм до 3920 ±2 мм
Товщина металу: від 0,45 до 0,7 мм
Кріплення: приховане, кляймер
Кольорова гама: понад 30 кольорів
Країна виробник металу: Німеччина, Польща, Словаччина, Іспанія, Італія, Румунія, Бельгія, Індія, Китай
Ціна, грн: Дізнатись ціну

Фасадні ромби


Зсув стику може відбуватися на 1/2, 1/3, 1/4 ширини ромба.

Якщо Ви хочете вдихнути у фасад вашої будівлі нове життя та виділити його із загальної маси стилем «Hi-Tech», , то фасадні ромби – те, що вам потрібно.

Принциповою відмінністю фасадних ромбів від інших вентильованих фасадів є те, що на стандартний «пиріг» (кронштейни, утеплювач, вітробар'єр, несучі профілю) монтуються листи OSB, на яких розкладаються ромби.

Ромби можуть бути різних форм та розмірів із різною розкладкою елементів.

Фасадні ромби

Монтаж слід розпочинати із встановлення стартової планки. Далі з допомогою кляймерів монтуються стартові ромби, куди встановлюються основні.

фасадні ромби

Фасадні ромби

Фасадні ромби

Призначення та сфера застосування

Система «Термастіл» ппризначена для фасадного оздоблення та теплоізоляції зовнішніх стін відповідно до вимог ДБН В.2.6-31:2006 та ДБН В.1.2-10-2008.

Систему рекомендується застосовувати для будівель, що будуються і реконструюються з несучими конструкціями зовнішніх стін з повнотілої цегли або бетону класу В15 і вище.

Конструктивне вирішення системи

Вентильована фасадна система є багатошаровою конструкцією, яка кріпиться із зовнішнього боку несучих конструкцій зовнішньої стіни і складається із несучого каркасу, шару негорючого мінераловатного утеплювача, покритого гідроізоляційною вітрозахисною мембраною та облицювального шару. Між шарами утеплювача і облицювання влаштовується повітряний зазор, що вентилюється, за допомогою якого волога, що накопичується в утеплювачі, може ефективно видалятись.

Можливе застосування системи «Термастіл» лише для фасадного оздоблення будівель. В цьому випадку шар утеплювача відсутній.

Несучій каркас системи «Термастіл» включає кронштейни і вертикальний несучий профіль («П»-подібна планка).

Кронштейни кріплять до стіни анкерними дюбелями через термоізоляційну прокладку, після чого до їх вільних кінців приєднують вертикальний профіль за допомогою сталевих заклепок st/st або саморізів, а до нього, у свою чергу, кріплять елементи фасадного облицювання будівлі.

Кронштейни функціонально та метрично виконуються несучими та фіксуючими (опорними). Несучі сприймають вертикальні та горизонтальні навантаження, фіксуючі - тільки горизонтальні. Вузол кріплення несучих кронштейнів складається із двох однакових кронштейнів. Опорні кронштейни встановлюються в шаховому порядку з кроком приблизно 0.7м.

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -