Новости и акции компании Термастил - thermasteel.ua

Новости и акции компании Термастил

Якість продукції та послуг, виробляєміх компанією, визначається здатністю задовольнити споживача.
Якість продукції та послуг, виробляєміх компанією, визначається здатністю задовольнити споживача.
Енергоаудит будівель
Проводимо енергоаудит споруд, будівель, промислових підприємств у найкоротші терміни. Акредитовані експерти.
ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ СТЕНД "ТЕРМАСТІЛ" НА ВИСТАВЦІ INTERBUILDEXPO 2017р.
З 29.03.2017 по 01.04.2017 у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться головна подія галузі - міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo 2017р., в якій компанія "ТЕРМАСТІЛ" бере активну участь.
13 грудня відбудеться V Національна конференція учасників ринку сталевого будівництва
У середині грудня відбудеться щорічна найбільш значуща подія галузі сталевого будівництва, що традиційно об'єднує провідних експертів українського будівельного ринку.
Компанія «ТЕРМАСТІЛ» успішно пройшла наглядовий аудит на відповідність СМК вимогам ISO 9001
У період 26-27 травня 2016 р. аудиторами Бюро Верітас Україна було проведено плановий наглядовий аудит системи управління якістю (СМК) ТОВ «ТЕРМАСТІЛ» на відповідність вимогам ISO 9001.
Керівництву «ТЕРМАСТІЛ» було урочисто вручено сертифікати відповідності вимогам EN 1090-1 та ISO 3834-2
19 травня 2016 р. директор промислового департаменту Бюро Верітас Україна вручив керівництву ТОВ «ТЕРМАСТІЛ» сертифікати.
Ще три співробітники компанії «ТЕРМАСТІЛ» отримали сертифікати внутрішніх аудиторів СМК за версією стандарту ISO 9001:2015
У період з 13 по 15 квітня 2016 р. співробітники компанії «ТЕРМАСТІЛ» пройшли курс навчання внутрішніх аудиторів у Бюро Верітас Україна та після закінчення курсу успішно склали іспит.
Зведення каркасу та монтаж огороджувальних конструкцій складу в м. Запоріжжя
Будівельно-монтажна бригада «ІБК «ТЕРМАСТІЛ-УКРАЇНА» закінчила монтаж металевих конструкцій на об'єкті з будівництва складу в м. Запоріжжі і приступила до виконання робіт з монтажу покрівельної набірної сендвіч-панелі та влаштування готової сендвіч-панелі.
Виготовлення металоконструкцій ферм виробничої бази у м. Обухів
Компанія «ІБК «ТЕРМАСТІЛ-УКРАЇНА» закінчила виготовлення п'ятої черги та розпочала виготовлення шостої черги металевих конструкцій ферм для постачання на об'єкт з реконструкції виробничої бази у м. Обухів Київської обл.
Виконання монтажу каркасу цеху у м. Черкаси.
Будівельно-монтажна бригада «ІБК «ТЕРМАСТІЛ-УКРАЇНА» успішно закінчила виконання робіт зі зведення цеху під поліграфічне виробництво у м. Черкаси.
Виконання робіт з монтажу огороджувальних конструкцій покрівлі в Київській обл.
Будівельно-монтажна бригада «ІБК «ТЕРМАСТІЛ-УКРАЇНА» закінчила монтаж металевих конструкцій на об'єкті будівництва автотранспортного підприємства вантажних автомобілів з відкритою автостоянкою в Київській області. На даний момент ведуться роботи з монтажу конструкцій захисної покрівлі. Фотографії об'єкта можна побачити в портфоліо.
Приступили до виготовлення металоконструкцій для Цеху виробництва шампанських та ігристих вин
Компанія «ІБК «ТЕРМАСТІЛ-УКРАЇНА» розпочала виготовлення металевих конструкцій на об'єкт будівництва «Цеху виробництва шампанських та ігристих вин з побутовим корпусом ПАТ «Коблево» у Миколаївській області».
Монтаж металевих конструкцій на будівництві автотранспортного підприємства
Будівельно-монтажна бригада «ІБК «ТЕРМАСТІЛ-УКРАЇНА» виїхала на об'єкт та приступила до монтажу металевих конструкцій на об'єкті будівництва автотранспортного підприємства вантажних автомобілів з відкритою автостоянкою в Київській області.
Виготовлення металоконструкцій ферм для реконструкції виробничої бази
Компанія «ІБК «ТЕРМАСТІЛ-УКРАЇНА» розпочала виготовлення чергової черги металевих конструкцій ферм для постачання на об'єкт з реконструкції виробничої бази у м. Обухів Київської обл.
Монтаж огороджувальних конструкцій на об'єкті в м. Полтава
Будівельно-монтажна бригада «ІБК «ТЕРМАСТІЛ-УКРАЇНА» розпочала монтаж огороджувальних конструкцій покриття та стін на об'єкті з будівництва цеху з обслуговування технологічного обладнання у м. Полтава.
Завершення виготовлення металевих конструкцій
Компанія «ІБК «ТЕРМАСТІЛ-УКРАЇНА» закінчила виготовлення металевих конструкцій на об'єкт будівництва автотранспортного підприємства вантажних автомобілів з відкритою автостоянкою в Київській області.
Влаштування ремонтних майданчиків та підкранових шляхів
Будівельно-монтажна бригада «ІБК «ТЕРМАСТІЛ-УКРАЇНА» закінчила влаштування ремонтних майданчиків та підкранових шляхів на підприємстві ТОВ «Полтавський завод кварцового скла».
Роботи на модульній типовій котельні у м. Дніпро

Будівельно-монтажна бригада «ІБК «ТЕРМАСТІЛ-УКРАЇНА» закінчила монтаж металевих конструкцій та розпочала монтаж огороджувальних конструкцій модульної типової котельні у м. Дніпро.

Розпочато роботи з виготовлення металевих конструкцій на об'єкт будівництва автотранспортного підприємства

Компания «ИСК «ТЕРМАСТИЛ-УКРАИНА» приступила к изготовлению металлических конструкций на объект по строительству автотранспортного предприятия грузовых автомобилей с открытой автостоянкой в Киевской области.

Закінчено монтаж металевих конструкцій ферм покриття у м. Миргород.

Будівельно-монтажна бригада «ІБК «ТЕРМАСТІЛ-УКРАЇНА» закінчила монтаж металевих конструкцій ферм покриття у м. Миргород.

Монтаж металевих конструкцій у м. Дніпро.
Будівельно-монтажна бригада «ІБК «ТЕРМАСТІЛ-УКРАЇНА» розпочала монтаж металевих конструкцій каркасу будівлі модульної типової котельні у м. Дніпро.

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -