У роботі з клієнтами ми прагнемо створити максимально комфортні умови з моменту знайомства до завершення будівництва. Ми пропонуємо Вам обрати будь-який із способів розпочати тривалу та продуктивну співпрацю, будь то прямий дзвінок або письмове повідомлення фахівцю нашої компанії, заповнення форми «Технічне завдання на будівництво ЛСТК» із зазначенням контактної інформації, або попередній розрахунок вартості типової промислової будівлі на нашому «Калькуляторі ЛСТК » із заповненням форми зворотного зв'язку.
2. Технічна консультація
У тому випадку, якщо даних вказаних у технічному завданні недостатньо для формування комерційної пропозиції, з Вами зв'яжеться наш спеціаліст. Уточнення можуть стосуватися передбачуваного місця будівництва, призначення будівлі, технологічних навантажень, результатів геологічних та геодезичних досліджень, бажаного виду зовнішнього та внутрішнього оздоблення будівлі.
Співробітник нашої компанії ознайомить Вас із перевагами будівництва за каркасною технологією, надасть консультацію щодо вибору оптимальних конструктивних рішень.
3. Передпроектна комерційна пропозиція
Коли технічні консультації проведено й у технічному завданні є всі необхідні дані, формується комерційна пропозиція. Вона містить інформацію про вартість матеріалів, необхідних для спорудження каркасу, зовнішньої та внутрішньої обробки будівлі, пристрою міжповерхового та горищного перекриття, покрівлі, заповнення віконних та дверних отворів та ін.
Наші фахівці нададуть Вам 3D моделі будівлі, а саме візуалізацію зовнішнього оздоблення та каркасу. Ми прагнемо допомогти Вам представити Вашу майбутню будівлю у всіх деталях.
Також на даному етапі ми наполегливо рекомендуємо нашим клієнтам провести консультації з відповідними органами місцевого самоврядування з питань отримання дозволу на будівництво або реконструкцію, щоб уникнути подальших конфліктних ситуацій щодо початку будівельних робіт без відповідної дозвільної документації.
4. Проектування
Використання сучасних програмних комплексів дозволяє виконати проектні роботи високої складності якісно, недорого та в стислі терміни.
На основі Технічного завдання на проектування складається «Договір на проектні роботи», де відображаються терміни та вартість проектних робіт.
На цьому етапі можливі внесення коригувань, змін у проекті.
Після закінчення проектних робіт оригінали проектів передаються Замовнику у друкованому вигляді та електронному варіанті для погодження.
5. Виробництво каркасу
Після узгодження проекту ми можемо приступити до виготовлення каркасу з ЛСТК-профілів на своєму заводі та подальшої комплектації об'єкта.
З Замовником узгоджуються терміни виробництва, графіки поставки, черговість елементів, що поставляються. Все це відображається у Договорі постачання.
Також ми можемо здійснювати доставку конструкцій на об'єкт власним чи найманим великовантажним транспортом.
Вся продукція, що випускається нашими заводами, супроводжується паспортами якості та відповідними сертифікатами.
6. Монтаж каркасу та оздоблювальні роботи
Слід зазначити, що зведення будівель за каркасною технологією відбувається в стислий термін силами власного монтажного підрозділу, укомплектованого всім необхідним обладнанням та інструментами.
Монтаж каркасних будівель із ЛСТ-профілів проводиться цілий рік, за винятком екстремально низьких температур та прямих опадів. Графіки виконання монтажних робіт узгоджуються із Замовником та фіксуються у Договорі на монтажні роботи.
За необхідності забезпечення стислих термінів монтажних робіт, наша компанія, за погодженням із Замовником, може залучати субпідрядні організації, за умови дотримання ними всіх Будівельних Норм та Правил та несе відповідальність за їх роботу як за свою власну.
Після закінчення будівельно-монтажних робіт складається Акт виконаних робіт та Замовнику передається вся необхідна документація, журнали, Акти виконання прихованих робіт тощо.
Каркаси ТЕРМАСТІЛ виготовляються із високоякісної сталі марки S350GD, виготовленої за європейським стандартом EN10346. Несучий каркас розрахований відповідно до норм Єврокод. Для проектування та виробництва каркасів ТЕРМАСТІЛ застосовуємо передове програмне забезпечення Vertex BD Pro та обладнання американської компанії «Royal Systems LLC» з числовим програмним управлінням, що забезпечує 100% збирання каркасів на будівельному майданчику.
Для виробництва каркасів ТЕРМАСТІЛ мми використовуємо сталь із цинковим покриттям 1-го класу, а саме 275 г/м2, що є надійним захистом від корозії.
Це забезпечує термін служби до 100 років: у 2117 році характеристики міцності каркасів ТЕРМАСТІЛ будуть такими ж, як сьогодні.
Застосування ЛСТК є економічно вигідним при спорудженні надбудов, промислових будівель прольотом до 12 метрів, у будівництві МАФів, котеджів, адміністративних будівель.
Питома вага каркасів ТЕРМАСТИЛ складає 20-25 кг/м2. Це дозволяє добудовувати мансардні поверхи без значного збільшення навантажень на фундаменти, що не є можливим із застосуванням традиційних будівельних матеріалів, таких як цегла та газобетон.
Конкурентна перевага ТЕРМАСТІЛ – відповідальний підхід до проектування несучого каркаса. На противагу численним учасникам вітчизняного ринку, що використовують для ЛСТК сталь марки 08кп/пс за ГОСТ, ми виготовляємо каркаси з високоякісної сталі S350GD, виготовленої за європейським стандартом EN10346. Ми знаємо, що забезпечити надійність і довговічність ЛСТК на довгі роки можна керуючись лише нормами Єврокод, які не регламентують використання як несучі конструкції сталей марок згідно з ГОСТ.
У каркасному будинку ТЕРМАСТІЛ набагато тепліше, ніж у цегляному будинку.
Наші фахівці провели розрахунок відповідно до ДБН В.2.6-31:2006, де порівняли теплотехнічні характеристики одноповерхового будинку з каркасом з ЛСТК, побудованого за технологією ТЕРМАСТІЛ та цегляного будинку з дерев'яним дахом. Будинки мають ідентичне планування та знаходяться в одній температурній зоні.
Витрати на опалення цегляного будинку становлять 223 кВт·ч/м2, на опалення каркасного будинку ТЕРМАСТІЛ - 69 кВт·ч/м2, що в 3 рази менше.
Норми проектування ЛСТК не дозволяють врахувати зниження здатності несучого профілю за наявності перфорації.
Багато хто використовують як аргумент міф про те, що структура термопрофілю перешкоджає утворенню містків холоду.
Об'єм сталевих профілів каркасу ТЕРМАСТІЛ займає лише 0,3% в об'ємі стіни, при цьому він повністю знаходиться в теплій зоні завдяки шару додаткового утеплення.
Зведення каркасних будинків, через їхню легкість, можливе навіть в екстремальних геологічних та геодезичних умовах. Каркасний будинок з ЛСТК гармонійно впишеться у пейзажі з гірськими схилами та морськими узбережжями.
Поширені типи фундаментів під каркасний будинок - плитний (плаваючий), стрічковий дрібнозаглиблений, гвинтові палі або геошурупи.
Мала вага каркасних будинків дозволяє В РАЗИ зменшити навантаження на фундамент у порівнянні з будинками, зведеними з традиційних будівельних матеріалів.
Питання природних ресурсів та екології сьогодні одне з найважливіших!
Сталь – екологічно чистий матеріал, який можна переробити після закінчення терміну експлуатації. Ми застосовуємо сталь як у виробництві несучого каркаса, так і огороджувальних конструкцій, у тому числі підсистем для їх кріплення.
Для утеплення та обробки ми використовуємо тільки безпечні для довкілля матеріали, якість яких підтверджена відповідними сертифікатами.
Зупиніть свій вибір на технології каркасного будівництва з ЛСТК, і нащадки скажуть Вам "дякую"!
Нашим Замовникам не потрібно думати
про ТРИ проблеми, з якими стикаються Покупці газоблоків:
1. Трудомісткість процесу.
Укладання газоблоків вимагає наявності значної кількості різних інструментів: зубчастий ківш або каретка для нанесення клею, косинець для порізки блоків, штроборіз, ємність для приготування клейової суміші, міксер та багато іншого.
Все, що знадобиться Вам для складання каркасу з ЛСТК - це шуруповерт.
2. Проблеми під час транспортування.
Ушкодження газоблоків під час перевезення - неминуча частина процесу. В окремих випадках кількість бою у партії може становити до 10%.
Але це ще не все: процес вивантаження палет з газоблоками на будівельному майданчику супроводжується потребою в підйомно-транспортних засобах, а отже, і додаткових витрат.
3. Зберігання.
Газоблоки рекомендується зберігати на рівній ділянці будмайданчика, що не підтоплюється. Щоб зберегти матеріал від надмірного намокання, в ідеалі газоблоки необхідно зберігати під навісом.
ЛСТК захищені цинковим покриттям (275 г/м кв.), що дозволяє зберігати їх практично за будь-яких умов.
Чому первинний кошторис на будівництво будинку з каркасом з ЛСТК точніше, ніж кошторис на будівництво дерев'яного/цегельного будинку, будинку з газоблоків?
Каркас - це система несучих колон, ригелів та зв'язків, що забезпечують його просторову жорсткість. Перерізи елементів каркасу розраховуються індивідуально для кожної будівлі в залежності від величин навантажень, які вони сприймають. Саме тому важливо конкретизувати розташування будівлі, заявку на розрахунок якої Ви залишаєте.
Перетини елементів каркасу, розраховані одного разу інженером-проектувальником актуальні сьогодні, і залишаться такими через тиждень, рік і сто років.
Конструювання каркасу за допомогою програмного комплексу Vertex на рівні формування первинного кошторису (комерційної пропозиції) дає нам і нашим Замовникам впевненість, що похибка витрати сталі для спорудження каркасу в порівнянні з проектним становитиме не більше 1%, а відхід при спорудженні каркасу дорівнюватиме 0%. Всі елементи каркасу доставляються на будівельний майданчик замаркованими, і якщо при його збиранні Ви виявили, що стійка/балка з певним номером є на монтажній схемі, але відсутня в зібраній панелі, сміливо запитайте свого виконроба.
При спорудженні каркасного будинку з дерева Ви повинні бути впевнені, що деревина належним чином просушена, і в ній відсутні вади, які змусять Вас викинути частину грошей на вітер.
Ви також не можете зі стовідсотковою точністю передбачити витрати клею, цементу, піску, арматурної сітки або відсотка бою (битої цегли або газоблоку) при транспортуванні в процесі будівництва будинку з цегли або газоблоків.
Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -