facebook pixel Вентильовані паркани в Україні | Огорожа від ТермаСтіл - thermasteel.ua

Вентильовані паркани

Вентильовані паркани

При виборі огорожі часто виникають питання, зробити суцільний паркан (наприклад, з профнастилу), чи вентильований. У кожного з варіантів є свої переваги. Компанія "Термастіл" пропонуює обидва варіанти огорож.

Наша компанія призентує три нові види вентильованих парканів:

Переваги:

  • Можливість для економії - вентильовані секції менш вразливі до навантажень вітром, тому їх можливо встановати на більш легкому каркасі та фундаменті.
  • Основний плюс - проникність для повітря. Високі суцільні загорожі блокують потоки повітря. Така проблема не характерна для жалюзійних парканів через наявність отворів.
  • Вентиляція - це не тільки свіже повітря на ділянці, а й захист від протягів та вихорів.
  • Жалюзійний паркан забезпечує не тільки провітрювання, а й не блокує природнє освітлення. Чим більші проміжки між лямерами (залежить від Ваших побажать), тим більше ділянка отримає світла.

Також важлива перевага вентильованої огорожі - зовнішній вигляд. В цілому вони виглядають стильно та гармонійно з більшістю архітектурних рішень.

Приватність та безпека

Приватність. Напевно, перше питання яке виникає при погляді на такий вид паркану, а як же приватність? З цього приводу не варто перейматись, наші спеціалісти подбали про це. Як і у звичайних жалюзі, зсередини видно те, що відбувається ззовні, а з вулиці огорожа виглядає майже монолітно. Адже градус планок в моделях "Соренто" та "Портофіно" підібранний саме таким чином.

Безпека. Спочатку здається, що через такий паркан легко перелізти, але насправді це залежить від конструкції. Наприклад будь-яку огорожу висотою в 1,2 м доволі легко подолати, а вже висотою близько 2-х метрів це робиться важко, і не важливо це вентильований паркан чи суцільний.

Основною перевагою жалюзійних огорож від компанії Термастіл є те, що вони доставляються в розобраному вигляді, що спрощує логистику, з повним набором комплектуючих, починаючи від лямелів, закінчуючи саморізами. Тобто, Ви отримаєте повну консультацію від наших спеціалістів за Вашим запитом та готовий продукт, що потребує тільки монтажу.

Приклади вентильованих парканів:

Вентильовані паркани
Вентильовані паркани
Вентильовані паркани

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -

Продолжая просматривать www.thermasteel.ua, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен