Штахетник - thermasteel.ua

Штахетник

Металеві штахетники компанії“ТЕРМАСТІЛ” стрімко набираються популярності. Ми пропонуємо високоякісні будівельні матеріали, які відповідають українськім та міжнародним стандартам. Використання лояльної та грамотної цінової політики дозволяє встановлювати оптимальний та доступний рівень цін на свою продукцію. Компанія дорожить своєю репутацією та цінує час покупців.

Штахетник металевий тип 1

Основні особливості та переваги євроштахетників

Металеві штахетники від компанії «ТермаСтіл» користується великим попитом, як серед приватних покупців, так і серед корпоративних клієнтів (підрядчики, забудовники). Така потреба євроштахетників пояснюється численними перевагами.

Штахетник металевий тип 2

  • Різновідність. Термастіл пропонує придбати штахетники з металу двух типів: шириною 117 и 135 мм. Завдяки цьому полегшується вибір виробів для встановлення паркану на конкретній ділянці.
  • Міцність та довговічність. Якщо порівнювати паркан із металевого штакетника та дерев'яні огородження, то вибір неодмінно варто зробити на користь першого типу. Це пояснюється більш високою міцністю та довговічністю матеріалів. Поки дошки з дерева поступово гниють під впливом атмосферних осадків та сурових термературних умов, вироби з металу вірою та правдою служать довгі роки, десятиріччя, зберігаючи свої характеристики та властивості
  • Легкість монтажу. Для того щоб зробити навколо будинку паркан з штахетника, потрібно відносно небагато часу та сил. Для цього просто бетонуються тонкі стовбчики, між ними прокладаються поперечні сталеві профілі, до яких потім кріпляться самі штахетники. Найбільш оптимальним варіантом кріплення є покрівельні саморізи.
  • Оптимальна вартість. Зведення дерев'яного паркану вимагає наявності нових дощок, і за обсягом подібна покупка виллється у велику суму грошей. При цьому ціна замовлення євроштакетника є вигіднішою та доступнішою, що економить загальний бюджет на облаштування огорожі на заміській ділянці.

Особливосты виробництва

Штахетник металевий тип 1 перетин Штахетник металевий тип 2 перетин

При виробництві штахетників для металевого паркану компанія «ТермаСтіл» використовується високоякісну оцинковану сталь з підвищеною міцністю. Ми пропонуємо вироби більш ніж 30 відтінків з палітри RAL з матовою чи глянцевою поверхнею.Завдяки цьому кожний власник заміських ділянок може обрати найбільш оптимальний колір по фото, виходячи з своїх уподобань та побажань.

Компанія ТермаСтіл пропонує два види штахетників, горизонтальний та вертикальний. Вертикальний - це звичний вид паркану, який можливо побачити як з дерева так і металу. Горизонтальний - в свою чергу має більш не класичний вигляд:

Штахетник металевий горизонтальний

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -

Продовжуючи переглядати www.thermasteel.ua, ви підтверджуєте, що погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Згоден