Придбати утеплювач | Повна комплектація в компанії ТермаСтіл - thermasteel.ua

Утеплювачі

Купуй матеріали для утеплення та отримай додаткову знижку -5% на будь-які покрівельні чи фасадні матеріали з металу

 
Всі типи утеплювачів

Матеріали для утеплення фасадів та покрівель

Утеплювач – це те, без чого неможливо уявити будівництво в сучасних реаліях. Він дозволяє будівлі ефективно утримувати тепло взимку та захищє її від надмірного перегрівання влітку. Це допомагає заощадити на опаленні або кондиціонуванні.

На сьогодні є такі найпопулярніші та найбільш доступні утеплювачі:

  • мінеральна вата
  • пінополістирольні плити

Переваги мінеральної вати

Мінеральна вата – це ефективний та екологічний утеплювач, один з найкращих варіантів на ринку будматеріалів. Вона виготовляється з безпечних матеріалів, зокрема гірських порід габро-базальтового типу та їхніх аналогів, осадових порід, вулканічних шлаків, а також інших сировинних матеріалів. Вона не містить шкідливих речовин (формальдегідів або хімічних розчинників), що можуть бути присутніми в інших матеріалах для утеплення.

Мінеральна вата, безперечно, є дуже ефективним утеплювачем, адже вона має низьку теплопровідність.

Окрім цього, вона може використовуватися з будь-яким типом стін (бетонними, дерев'яними, металевими та ін.), що дозволяє використовувати її де завгодно. Її монтаж не потребує спеціального обладнання, що знижує витрати на установку та робить більш бюджетним варіантом.

Загалом, якщо ви шукаєте стандартний якісний утеплювач, то радимо звернути увагу на мінеральну вату.

Мінеральна вата Новотерм

Переваги пінополістрольних плит

По-перше, пінополісторольні плити мають високий ступінь теплоізоляції, що дозволяє, як і у випадку з мінеральною ватою, знизити витрати на опалення та кондиціонування повітря.

Пінополістрол водостійкий: він не вбирає воду, тому не буде псуватися та розкладатися під дією вологи. Це дає змогу йому залишатися ефективним утеплювачем протягом багатьох років.

Пінополістирол легкий: це гарантує простий монтаж. Пінополістирол можна швидко встановити до стін, покрівлі чи підлоги.

Екологічність: пінополістрольні плити не містять шкідливих речовин, які можуть бути небезпечними для людей та навколишнього середовища.

Висока звукоізоляція: пінополістрол виконує допоміжну функцію як звукоізоляційний матеріал й допомагає зменшити рівень шуму в будинку.

Універсальність: пінополістрол, як і мінеральна вата, може використовуватися з будь-яким типом стін (бетонними, дерев'яними, металевими та ін.)

Пінополісторольні плити для утеплення

Замовити

 

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -