Фундаменти | Види фудаментів | Приклади - thermasteel.ua

Фундаменти

Фундамент – це основа вашого будинку. Він повинен враховувати всі характеристики ґрунту, які дуже різноманітні. Будинок за каркасною технологією найлегший. Тому для безпідвальних будинків найкраще використовувати фундаменти дрібного заглиблення. Це може бути плита, стрічковий або пальовий фундамент.

У порівнянні з традиційними фундаментами, фундамент дрібного заглиблення повністю знаходиться у промерзаючому шарі грунту. Для усунення результатів морозного пучення ґрунту необхідно зовнішнє утеплення фундаментів. Екструдований пінополістерол - це оптимальний матеріал для утеплення фундаментів. Також необхідно проводити утеплення відмостки, що усуває можливість промерзання ґрунту біля основи фундаменту.

Стрічковий фундамент

Стрічковий фундамент - це залізобетонна смуга, що йде по всьому периметру будівлі. Стрічку закладають під усі несучі стіни забудови, зберігаючи однакову форму поперечного перерізу по всьому периметру фундаменту.

Стрічковий фундамент

1)      Стінові конструкції,

2)      Утеплювач,

3)      Відмостка,

4)      Конструкції перекриття,

5)      Гідроізоляція,

6)      Піщана підсипка,

7)      Ґрунт основи,

8)      Стрічковий фундамент.

Дрібнозаглиблений плитний фундамент

Фундаментна плита дрібного закладення є жорстким диском, який в зимово-весняний період «плаває» разом з будинком. Монолітна залізобетонна плита укладається на подушку з непучинистого матеріалу, що знижує нерівномірність та величину переміщення фундаменту. При використанні такого конструктиву зменшується витрата бетону на 50% порівняно із традиційним фундаментом, а витрати на монтаж скорочуються на 40%.

Дрібнозаглиблений плитний фундамент

1)      Стінові конструкції,

2)      Монолітна плита,

3)      Відмостка,

4)      Утеплювач,

5)      Піщана подушка,

6)      Ґрунт основи.

Пальовий фундамент

Пальовий фундамент використовують у тих випадках, коли високий рівень ґрунтових вод або верхній шар ґрунту не в змозі витримати навантаження від будинку. Гвинтові палі добре зарекомендували себе під час будівництва на ділянках зі складним ландшафтом.

Гвинтова паля - це залізна труба, на яку наварена лопасть. Гвинтові палі мають високу несучу здатність. Вона пояснюється тим, що при загвинчуванні ґрунт між витками не розпушується, а ущільнюється за рахунок лопасті палі.

Пальовий фундамент

1)      Стінові конструкції,

2)      Конструкції перекриття,

3)      Палі,

4)      Ґрунт основи.

 

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -

Продовжуючи переглядати www.thermasteel.ua, ви підтверджуєте, що погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Згоден