Сайдинг під бревно (блок хаус) придбати в Україні. Низькі ціни. Термастіл, м. Полтава - thermasteel.ua

Сайдинг під зруб (Блок Хаус)

Сайдинг під зруб

креслення

Металевий сайдинг: ЗРУБ ДЕРЕВ'ЯНИЙ
Загальна ширина: 365 мм
Корисна ширина: 340±2 мм
Довжина: від 500 до 6000 мм
Глибина: 28±1 мм
Кріплення:  приховане
Кольорова гама: Понад 30 кольорів

Сайдинг під зруб або блок хаус – сучасний матеріал для зовнішньої та внутрішньої фінішної обробки фасадів невисоких будівель, що імітує структуру зрубу з колод.

Металевий сайдинг під колоду ідеально поєднує візуальний вигляд дерева та механічні характеристики металу  – після монтажу, фасад набуває вигляду виробу з дерева, жорсткості, довговічності, простоти та зручності експлуатації металевих виробів. Наш сайдинг Блок Хаус (зруб) візуально не відрізняється від текстури колоди з обробленою поверхнею, по суті, металосайдинг – це точна імітація будь-якої «породи» дерева з його структурою. У більшості випадків виробляється сайдинг Блок-хаус (зруб) з AlZn (алюмо-оцинкованої сталі) з полімерним покриттям та додатковим шаром лакового покриття для ультрафіолетового захисту металу від вигоряння на сонці.

Компанія ТермаСтіл пропонує придбати сайдинг під колоду за низькими цінами. Вся наша продукція виробляється у нас на власних виробничих площах та сертифікована відповідно до європейських стандартів. Ми доставляємо нашу продукцію по Україні: Київ, Харків, Дніпро та інші регіони.

Зруб дерев'яний чорного кольору Зруб дерев'яний колір венге Зруб дерев'яний колір ольха Зруб дерев'яний колір клен

Розкладка дерев'яного зрубу може бути як традиційною (горизонтальна), так і нетрадиційною (вертикальною).

Переглянути об’єкти

Зруб дерев'яний

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -