13 грудня відбудеться V Національна конференція учасників ринку сталевого будівництва | Новини ТермаСтіл - thermasteel.ua

13 грудня відбудеться V Національна конференція учасників ринку сталевого будівництва

У середині грудня відбудеться щорічна найбільш значуща подія галузі сталевого будівництва, що традиційно об'єднує провідних експертів українського будівельного ринку.

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" є членом асоціації УЦСБ - Український Центр Сталевого Будівництва.

13 грудня відбудеться V Національна конференція учасників ринку сталевого будівництва.

Конференція є найбільшою комунікаціонною платформою галузі, що дозволяє гравцям ринку відкрито обговорювати бар'єри його розвитку, обмінюватися досвідом ведення бізнесу, виробляти спільні проекти зі збільшення споживання сталі у будівництві, а також отримувати актуальну аналітику за ключовими сегментами.

У ході заходу буде висвітлено питання адміністративного регулювання будівельної галузі України, формат участі найбільших виробників прокату у формуванні попиту на металоконструкції з боку будівельників, детальна аналітика ситуації на ринку сталевих будівельних конструкцій, тенденції та прогнози щодо ринку будівництва з урахуванням потенціалу споживання металоконструкцій, а також перспективні напрямки розвитку бізнесу учасниками галузі

«Наші дослідження тенденцій української економіки, а також очікування багатьох гравців будівельного ринку говорять про настання певної стабілізації та поступове збільшення попиту на металоконструкції – повідомила Директор із розвитку УЦСС Тетяна Колчанова. – Тому темою п'ятої ювілейної конференції ми обрали неминучість зростання споживання сталі у будівництві та хочемо детальніше показати підґрунтя наших очікувань.».

Організатором конференції виступає профільна асоціація Український Центр Сталевого Будівництва. В цьому році організатори чекають більше 300 учасникців конференції та пророкують цікаве живе спілкування та обговорення гострих питань в формі дискусії.

V Національна конференція відбудеться 13 грудня 2016 року з 9:30 до 21:00 за адресою: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, конгрес-холл Космополит, 5 поверх.

Генеральних партнером V Національної конференції виступає компанія Метінвест, офіційним партнером – ведучий розробник світового програмного забеспечання для BIM-проектування, компанія Trimble.

Попередня реєстрація в конференції обов'язкова. Для реєстрації участі необхідно зв'язатись з Директором по розвитку УСЦБ Тетяною Колчановою: +38 (067) 407-81-51,

+38 (093) 567-28-81, +38 (044) 280-18-20, tkolchanova@uscc.ua. Участь в конференції безкоштовне.

Офіційна сторінка конференції (http://5conference.uscc.ua/)

Довідка

Український Центр Сталевого Будівництва (УЦСБ) – асоціація учасників ринку сталевого будівництва, членами якого є ведучі виробники та дистриб'ютори сталевого прокату, заводи з виробництва металоконструкцій, покрівельних та фасадних систем, галузеві проектні та наукові організації, монтажні та будівельні компанії.

Місією Українського Центру Сталевого Будівництва є просування сталевих конструкцій як пріоритетного матеріалу будівництва шляхом створення ефективних, інноваційних рішень для клієнтів.

www.uscc.ua

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -