Інформація для покупців - thermasteel.ua

Інформація для покупців

Вся розміщена на сайті інформація, в тому числі про послуги та їх вартість, опис товарів та зображення, має виключно інформаційний характер і не є договором публічної оферти.

Виробник залишає за собою право вносити зміни до технічних характеристик, комплектації та конструкції, що не погіршують експлуатаційних характеристик виробів, без попереднього повідомлення.

Зображення та колір представленого на сайті товару можуть незначно відрізнятися від вигляду виробу залежно від роздільної здатності та налаштувань монітора, а також умов освітлення під час зйомки.

Переконливе прохання: для уточнення вартості товарів та послуг, їх наявності, доступних кольорів та інших характеристик товарів звертатись до консультанта (менеджера). У момент отримання товару необхідно ретельно оглянути його.

ІНСТРУКЦІЯ З КОРИСТУВАННЯ

(пам'ятка користувача)

Шановний покупець! Дякуємо, що придбали продукцію ТМ ТЕРМАСТІЛ, та звертаємо вашу увагу, що дотримання даної інструкіції дозволить зберегти характеристики та зовнішній вигляд придбаної продукції і вона буде радувати вас протягом довгих років. Також нагадуємо, що гарантія на продукцію діє лише якщо виріб зберігався, монтувався і експлуатувався згідно інструкцією виробника. Інструкція поширюєтсья на всі види покрівельно-фасадних матеріалів ТМ ТЕРМАСТІЛ.

ВАНТАЖНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНІ РОБОТИ

 • Завантаження та вивантаження виконується без пошкодження полімерного покриття та порушення геометричних параметрів виробу в пачках, за допомогою підіймальної техніки з м'якими стропами у відкритий транспортний засіб. Якщо довжина пачки більша 5 метрів, використовується траверса.

  Вантажно-розвантажувальні роботи
 • Продукція вивантажується у вертикальному напрямі, а не вздовж пачки.

 • Під час ручного завантаження або вивантаження повинна бути забезпечена необхідна кількість вантажників для виключення перегину продукції (одна людина на півтора метри виробу). Листи продукції переносяться вручну у вертикальному положенні.

  Потрібно використовувати засоби індивідуального захисту (рукавички та спецодяг). Заборонено перетягувати листи волоком, кидати їх та ходити по продукції.

Ручне завантаження продукції

2 ТРАНСПОРТУВАННЯ

Вантажно-розвантажувальні роботи

2.1 Вироби транспортуються транспортними засобами з довжиною та шириною кузова не менше довжини та ширини виробу (відповідно) та з рівною і міцною основою, що виключає зміщення вантажу під час транспортування.

2.2 Продукція повинна бути надійно закріплена під час транспортування.

2.3 В разі транспортування пачок одна на одній, знизу розміщується пачка з більшою вагою.

2.4 Вироби не повинні підлягати хімічній або механічній дії, деформації під час транспортування, зберігання або монтажу.

3 ЗБЕРІГАННЯ

3.1 Продукція повинна зберігатися в закритих приміщеннях, або під навісом. При цьому необхідно забезпечити запобігання шкідливого впливу навколишнього середовища наявність достатнього простору між накриттям і пакетами продукції та можливість циркуляції повітря.

3.2 Максимальний термін зберігання виробів з покриттям в пакеті може становити не більше ніж 30 діб, а окремо (не в пакеті), у разі забезпечення вентиляції кожного виробу - не більше ніж 180 днів від дати виготовлення, за умови відсутності в приміщенні речовин, які можуть спричиняти корозію металу. При цьому повинно бути виключене утворення конденсату на поверхні виробів.

Зберігання продукції

3.3 Пакети повинні спиратися на опорні планки, що забезпечують достатній простір для хорошої вентиляції ї в той же час запобігають виникненню залишкової деформації листів. Пакети слід розташовувати під нахилом для того, щоб сприяти відведенню води. Волога, особливо конденсат усередині пакетів, може призвести доутворення плям (наприклад, білої іржі на покриттях із цинку і цинкових сплавів). Тривалий вплив вологого середовища може призвести до пошкодження корозійного захисту покриттів.

3.4 Під час зберігання необхідно виключити контакт продукції з водою, хімічними реагентами, іншими металами та сплавами, а також вплив тепла, відкритого полум'ята різкого перепаду температури навколишнього середовища.

4 МОНТАЖ

4.1 Монтаж повинні виконувати компетентні спеціалісти з необхідною кваліфікацією.

4.2 Вироби монтуються згідно з рекомендаціями виробника за допомогою відповідних інструментів, пристосувань та елементів кріплення. Заборонено використовувати інструмент, що руйнує захисні шари металу, наприклад, кутову шліфувальну машину («болгарку»).

4.3 Необхідно забезпечити мінімально необхідний кут скату покрівлі (встановлюється будівельними нормами відповідно до типу покрівельного матеріалу).

4.4 На місцях зрізів, сколів та пошкоджень захисного шару необхідно нанести захисну емаль

Зберігання продукції

5 ЕКСПЛУАТАЦІЯ

5.1 Продукція повинна використовуватись за прямим призначенням.

5.2 Під час експлуатації необхідно забезпечити вільний стік води з поверхні виробу.

5.3 Заборонена експлуатація продукції в корозійному або агресивному середовищі: в повітрі з великим вмістом солі, кислот, в постійному контакті з водою, в контакті з хімікатами або корозійними випарами, в контакті з попелом, цементним пилом, у безпосередньому контакті з мокрим деревом, бетоном або землею, в контакті з міддю або з витоками з мідних труб і т.д.

Дотримуйтесь, будь ласка, наведених рекомендацій

1. Правила створені для визначення єдиного порядку завантаження транспортних засобів.

1. 1. Інформація, що наведена в цих правилах, обов'язково повинна враховуватись клієнтами компанії під час замовлення та подачі автомобіля для завантаження.

1.2. Дотримуйтесь правил, з якими вас знайомлять наші співробітники.

2. Заїзд натериторію заводу здійснюється лише з дозволу охоронця. Заїзд на місце завантаження в склад №1 - тільки з дозволу комірника!

Продукція

3. Продукція відвантажується з двох складів:

3.1 Склад №1 - Готова продукція з тонколистового металу:

 • профнастил;
 • металочерепиця;
 • гладкий лист;
 • сайдінг;
 • гнуті вироби (планки, коньки, вітрозахист і т.д.);
 • касети;
 • фальцева покрівля.

3.2. Склад №2 - Супутні матеріали:

 • кріпильні матеріали (метизи);
 • водостічні системи;
 • плівки і т.д.
Погрузка продуції

4. Завантаження на Складі №1 здійснюється за допомогою крана у відкритий транспорт з довжиною та шириною кузова не менше довжини та ширини виробу (відповідно) або згори - в тентований транспорт зі з'ємною верхньою перегородкою.

5. Можливе завантаження у фургон із задніми дверима, що відкриваються в сторони. При цьому, на підлозі за шириною повинно бути не менше 127 см між колісними арками.

6. В деяких випадках буває можливість завантаження вручну не у відкриті транспортні засоби, але, при цьому, необхідно враховувати наступні обмеження маси та розмірів в залежності від видів продукції:

 • 6.1. Профнастил:
 • 6.1.1. Маса пачки - не більше 120 кс.
 • 6.1.2. Довжина - небільше 4 м.
 • 6.2 Металочерепиця:
 • 6.2.1 Маса пачки - не більше 50 кг.
 • 6.2.2. Довжина - не більше 2,5 м.
 • 6.3. Гладкий лист:
 • 6.3.1. Маса пачки - небільше 50 кг.
 • 6.4. Сайдінг:
 • 6.4.1 Заборонено завантажувати в автомобіль із задніми дверима, що відкриваються догори (МА Ттаперопег, Мегсеев Міо та подібні.
 • 6.5. Профілі (ЛСТК, 2,1, омега)
 • 6.5.1. Маса пачки - не більше 50 кг.

7. Виїздити за межі місця завантаження заборонено.

8. Якщо не виконується хоча б одна умова з наведених в п.5-7, комірник має право та всі підстави відмовити в завантаженні автомобіля та не зобов'язаний реагувати на вмовляння, накази та погрози.

9. За бажанням клієнта продукція може бути викладена біля автомобіля та завантажена клієнтом самостійно. В цьому випадку рекламації на дефекти продукції, що виникли під час завантаження або транспортування - не розглядаються.

Дякуємо за розуміння!

Гарантія

В цьому блоці Ви можете перевірити свою гарантію на нашу продукцію скориставшись пошуковим рядком
*обов'язково перевіряйте точність введених символів, наявніть зайвих пробілів і т.д.

Ура!

Ваша гарантія дійсна. Більше інформації за номером:

050 324-48-82

Помилка

Такого номеру гарантії не існує

Зверніть увагу

Ви не ввели номер гарантії

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -

Продовжуючи переглядати www.thermasteel.ua, ви підтверджуєте, що погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Згоден