Фасадні касети «Elite» | Фасадні матеріали ТермаСтіл - thermasteel.ua

Фасадні касети «Elite»

Фасадні касети «Elite» в сборе

Фасадні касети – це новаторське і оптимальне рішення при облицюванні різних фасадів будівель. Нинішні технології виробництва цих фасадних елементів дозволяють виготовляти касети різних типів, одними з яких є елементи із закритим типом кріплення (касети ELITE).

Фасадные кассеты «Elite»

Вузол Кріплення

Фасадні касети закритого типу поєднують такі важливі переваги, як висока якість заводських виробів, ефектний зовнішній вигляд, можливість виготовлення касет різних типорозмірів, стійкість до агресивних впливів зовнішнього середовища, зручність монтажу і багато іншого. Виготовляються касети «Elite» з оцинкованої сталі з полімерним покриттям різних кольорів. При цьому товщина металу може змінюватись від 0,7 до 1,2 міліметрів і її вибір залежатиме від архітектурних особливостей будівлі та бачення замовником майбутнього фасаду своєї будівлі.

Касети цього виду відрізняються від інших способом кріплення. Такі вироби оснащені невидимим кріпленням та регульованим вертикальним міжкасетним швом з величиною від 10 до 40 міліметрів. Монтаж таких касет відбувається знизу вгору, при цьому нижню частину першої касети необхідно закріпити за стартову планку, а її верх – шурупами, які будуть сховані при подальшому монтажі верхньої касети. Наступні колони касет монтуються на замок нижнього ряду тощо.

Касети виробництва «Термастіл» поставляються на об'єкт замовника в поліетиленовій захисній плівці, яка видаляється після безпосереднього монтажу.

  Наша фірма надає консультаційні та проектні послуги, починаючи з вибору кольору, товщини металу провідних світових виробників, та закінчуючи проектною документацією (монтажні схеми для підсистеми, розкладка касет, типові та нестандартні вузли тощо).

Вузол кріплення фасадних касет  «Elite»

Призначення та сфера застосування

Система «Термастіл» призначена для фасадного оздоблення та теплоізоляції зовнішніх стін відповідно до вимог ДБН В.2.6-31:2006 та ДБН В.1.2-10-2008.

Систему рекомендується застосовувати для будівель, що будуються і реконструюються, з несучими конструкціями зовнішніх стін з повнотілої цегли або бетону класу В15 і вище.

Конструктивне вирішення системи

Вентильована фасадна система є багатошаровою конструкцією, яка кріпиться із зовнішнього боку несучих конструкцій зовнішньої стіни і складається з несучого каркаса, шару негорючого мінераловатного утеплювача,прихованого гідроізоляційною вітрозахисною мембраною та облицювального шару. Між шарами утеплювача і облицювання влаштовується повітряний зазор, що вентилюється, за допомогою якого волога, що накопичується в утеплювачі, може ефективно видалятися.

Можливе застосування системи «Термастіл» лише для фасадного оздоблення будівель. В цьому випадку шар утеплювача відсутній.

Несучий каркас системи «Термастіл», включає кронштейни і вертикальний несучий профіль («П»-подібна планка).

Кронштейни кріплять до стіни анкерними дюбелями через термоізоляційну прокладку, після чого до їх вільних кінців приєднують вертикальний профіль за допомогою сталевих заклепок st/st або саморізів, а до нього, у свою чергу, кріплять елементи фасадного облицювання будівлі.

Кронштейни функціонально та метрично виконуються несучими та фіксуючими (опорними). Несучі сприймають вертикальні та горизонтальні навантаження, фіксуючі - тільки горизонтальні. Вузол кріплення несучих кронштейнів складається із двох однакових кронштейнів. Опорні кронштейни встановлюються в шаховому порядку з кроком приблизно 0.6м.

 касета еліт

 

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -